Superbohater drzemie w Twoim dziecku. Czas go obudzić!

stój superbohatera
Przebranie dla dziecka daje mu możliwość wcielenia się w jego ulubioną postać i rozbudzenia swojej wyobraźni niemal bezgranicznie | fot.: materiał partnera

Nie trzeba mieć supermocy, żeby być niesamowitym superbohaterem. Każdy rodzic, który chociaż raz widział, jak jego pociecha daje się ponieść wyobraźni podczas codziennych zabaw i szaleństw, wie o tym doskonale. Istnieje jednak sposób na to, jak rozbudzić kreatywność maluchów i sprawić, by ich zabawa nabrała zupełnie nowego wymiaru. A to już pierwszy krok do zdobycia prawdziwych supermocy.

Przebranie superbohatera to nie tylko rekwizyt czy zwykła zabawka – to coś o wiele więcej. Przebranie dla dziecka daje mu możliwość wcielenia się w jego ulubioną postać i rozbudzenia swojej wyobraźni niemal bezgranicznie. Każdy maluch może poczuć się jak prawdziwy heros, który ratuje domowników przed smutkiem, a kolegów z przedszkola czy szkoły – przed nudą i przy okazji wymyślonymi potworami czy złoczyńcami. Chcesz kupić swojemu dziecku wyjątkowy strój superbohatera? Oto 5 propozycji, które powinieneś rozważyć.

Strój Kapitana Ameryki

Kapitan Ameryka to niepodważalny lider wśród superbohaterów podczas walki z siłami zła. Za jego tarczą wszyscy sojusznicy znajdą schronienie przed atakami wroga. Kostium Kapitana Ameryki przypada do gustu bardzo wielu dzieciom, które marzą o staniu się superbohaterem. W sklepach oferujących stroje dla dzieci dostępnych jest wiele wariantów i zestawów, które spełnią oczekiwania maluchów i pozwolą im bawić się bez końca. Możesz wybrać taki strój kapitana Ameryki, który najbardziej przypadnie do gustu Tobie i Twojemu dziecku.

Kostium Hulka

Jest wielki, zielony i nieobliczalny, ale team superbohaterów bez niego nie jest kompletny. Hulk to prawdziwy gigant, który gotów jest poświęcić niemal wszystko, aby obronić swoich przyjaciół przed siłami zła. Strój Hulka pozwala na uzyskanie nadludzkiej siły, która może przydać się nie tylko podczas zabaw z kolegami, ale także w domu, gdy mama poprosi o pomoc przy rozpakowaniu zakupów. Nie ma zatem na co czekać. Wystarczy zamówić strój superbohatera, a reszta stanie się sama

Przebranie Spidermana

W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć przebrania Spidermana, zwłaszcza że kilka miesięcy temu odbyła się premiera kolejnego filmu o tym niesamowitych superbohaterze. Człowiek – pająk jest po prostu uwielbiany przez dzieci, a strój Spidermana znika z magazynów sklepów oferujących przebrania dla dzieci w niesamowitym tempie. Nie ma jednak strachu, gdyż bardzo duży wybór przebrań tego superbohatera, peleryn, masek, a nawet tarcz, rękawic czy wyrzutni pocisków gwarantuje, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Zbroja Ironmana

Na kolejnym miejscu naszego zestawienia pojawia się postać Ironmana – niesamowitego wynalazcy, konstruktora i wspaniałego superbohatera. Jego zbroja to nie tylko technologiczny majstersztyk, ale także wyjątkowa broń i środek transportu, gdyż to właśnie w niej Tony Stark może latać przez przestworza i robić naloty na przeciwników. W sklepach strój Ironmana występuje w wielu wariantach, kolorach i zestawach z akcesoriami. Na pewno każdy znajdzie dla siebie coś wyjątkowego.

Pancerz Thora

No i na koniec został oczywiście Thor, który w ostatnim czasie podbija serca widzów na kinowych ekranach. Jest to niewątpliwie waleczny superbohater, który przybył na Ziemię prosto ze świata wikingów. Posiada piorunująca moc, a jego młota boją się nawet najstraszniejsi wrogowie. Kostium Thora jest bardzo chętnie wybierany przez dzieci, a sklepy wychodzą temu naprzeciw. W ich ofertach pośród najróżniejszych strojów superbohaterów, znajdziesz różne zestawy Thora, które poza zbroją, maską czy peleryną, mają także unikalny, zabawkowy młot, dzięki któremu Twoje dziecko będzie bawić się wyśmienicie i – przede wszystkim – bezpiecznie.

A Ty, który strój superbohatera wybierzesz dla swojego dziecka? A może wolisz inne bajkowe postacie np. wojowników ninja? Takie przebrania też odnajdziesz bez problemu. Wysokiej jakości stroje dostępne w różnych sklepach na pewno zadowolą Ciebie i Twoje dzieci, a także dostarczą im długich godzin wspaniałej i kreatywnej zabawy!

Materiał partnera