Pożyczka dla zadłużonych naprawdę istnieje

Mężczyzna nad umowami
Zbadanie potencjalnego kredytodawcy pod kilku względami da Ci możliwość upewnić się w prawdomówności strony internetowej, czyli określić poziom ryzyka. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Każdy ma prawo do szacunku i równego traktowania. To dotyczy też osób z długami wpisanymi w ich historię kredytową. Skoro to ich napotkało, to wcale nie oznacza, że należą do gorszego gatunku. Po prostu ich los się potoczył w taki sposób, że okazali się w tej sytuacji. Większość z takich osób szczerze pragnie wyprostować swoje sprawy finansowe, dlatego odmowa pomocy jest czymś naprawdę okrutnym wobec nich. Ekassa.pl postara się udzielić kilku dobrych rad w tym artykule. Może, komuś to da do myślenia, a komuś rzeczywiście pomoże wydostać się z pętli zadłużeń.

Dodatkowe opcje dla każdego

Korzystając z serwisu Ekassa.pl każdy użytkownik ma do swojej dyspozycji bogatą ofertę usług kredytowych. To może być chwilówka bądź większa pożyczka na dłuższy termin. To też może być kredyt konsolidacyjny o prawie nieskończonym górnym progu czy limicie – jak kto woli. Prócz tego wszystkiego Ekassa.pl umożliwia osobom zadłużonym pożyczenie dodatkowych pieniędzy. Ta usługa została stworzona z myślą o tych, którzy wyczerpali swoje zasoby, jednak dążą do wyprostowania swoich spraw. Każdy ma prawo do uzyskania pomocy w trudnej chwili, dlatego nie należy odrzucać szans, kiedy pojawiają się. Pozyczka dla zadluzonych to jedna z form takiej pomocy.

Na co osobie zadłużonej należy zwrócić uwagę przy wyborze pożyczki

W Internecie istnieje sporo firm świadczących usługi kredytowe. Wśród nich znajdują się zarówno uczciwi gracze, jak i zwykli oszuści podszywający się pod realną markę. Jak odróżnić ich od siebie, skoro ma się do czynienia z samą tylko stroną internetową? Ekassa.pl zachęca do weryfikacji firm wg poniższej listy kryteriów. Zbadanie potencjalnego kredytodawcy pod kilku względami da Ci możliwość upewnić się w prawdomówności strony internetowej, czyli określić poziom ryzyka na ogół. Brak czasu, a tak naprawdę chęci sprawdzenia firmy, od której pożyczasz pieniądze, może mieć dla takiego «klienta» opłakane skutki – zaczynając od umów o niemożliwych do spełnienia warunkach i «wiecznym» wręcz zadłużeniem się kończąc.

Lista kryteriów wg których wypada sprawdzać firmę

  1. Strona firmowa. Być może nie jest to punkt oczywisty, jednak bardzo ważny. Pierwsze, na co należy zwrócić uwagę, to jakość wykonania firmowej strony internetowej. Zaufana strona będzie dostępna wg protokołu https, będzie ładować się w miarę szybko, nie będzie posiadała dużej ilości wyskakujących banerów z produktami, co do oferty tej firmy wcale nie należą, będzie miała zrozumiałe menu z dostępem do danych o samej firmie wraz z danymi do kontaktu oraz opcjami dla samego użytkownika. Braki w poszczególnych «rodzimych» elementów strony, jak i ogólne błędy w ładowaniu mogą – lecz nie muszą – świadczyć o fałszywej stronie internetowej.
  2. Dane firmowe. Bardziej oczywisty punkt, gdyż każdy biznes prowadzący działalność w Internecie powinien być przywiązany do rzeczywistości czymś prócz łączy. Sam nr telefoniczny to na pewno za mało. Muszą być dodatkowe składniki takich danych, na przykład siedziba firmy, wykaz dokumentów uprawniających do prowadzenia działalności gospodarczej, oświadczenia o prywatności oraz trybie i zasadach gromadzenia i przetwarzania danych osobowych i temu podobne potwierdzenia prawdziwości osoby prawnej.
  3. Kontakt z firmą. Każda firma dąży do zwiększenia swoich zysków poprzez dotarcie do klienta i nawiązanie z nim relacji. W tym celu strony firmowe zawierają różnego rodzaju sposoby skontaktowania się ze sobą. To może być nr telefonu, mail, komunikator, czat, strona na Facebooku lub formularz zgłoszeniowy. Na szczególną uwagę zasługują formularze, gdyż na ich podstawie firmy samodzielnie się kontaktują z klientem o wybranej przez niego porze i zawsze konkretnie w sprawie, zaznaczonej w formularzu.

Wniosek

Ekassa.pl spełnia powyższe kryteria i namawia użytkowników do weryfikacji firm, o ile oni decydują się na zmianę kredytodawcy. Najważniejsze to zachować bezpieczeństwo. A co do pożyczki dla zadłużonych – cóż, w Ekassa.pl na pewno ją znajdziesz!


Materiał partnera zewnętrznego

Tags from the story
, ,