4 oryginalne pomysły na prezent dla kobiety i mężczyzny

niebanalny prezent
Wybieraj tylko oryginalne prezenty, które ciekawią | fot.: stock.adobe.com

Upominek jest ważny i najczęściej zależy od charakteru osoby obdarowywanej oraz rodzaju uroczystości. Są jednak ciekawe produkty, które idealne się sprawdzą zarówno w przypadku pań, jak i panów. Poznaj 4 niebanalne prezenty, którymi zaskoczysz!

Niektóre produkty są ponadczasowe i wcale nie muszą być schematyczną książką, szklankami czy też kolejną parą skarpet. Dla osób bliskich wybieraj oryginalne prezenty, które codziennie będą solenizantce lub solenizantowi przypominać o Tobie, ponieważ stanowią intrygujący dodatek.

1.     Złote łyżeczki z symbolem dolara jako powodzenie bogactwa

Już nie wystarczą klasyczne, dekoracyjne sztućce, ale konkretne łyżeczki, które swoim uchwytem symbolizują amerykańskiego dolara. Taki gadżet używany codziennie przy porannej herbacie lub kawie pozwoli osobie obdarowanej wizualizować bogactwo i powodzenie. Eleganckie łyżeczki w złotym kolorze to świetny pomysł na poprawienie humoru – dzięki nim już od samego rana można się poczuć jak osoba sukcesu. Są minimalistyczne i pięknie będą wyglądać w luksusowej kuchni. To idealny prezent dla osób, które wierzą w moc przyciągania i lubią się otaczać gustownymi rzeczami.

 

2.     Biurowa lampka w kształcie księżyca oznaczająca spełnienie marzeń

Dla miłośników niebanalnych dodatków wnętrz odpowiednia będzie magiczna lampka nablatowa w kształcie księżyca. Po zmroku efektownie rozświetli salon, gabinet, choć najbardziej zda egzamin w sypialni. Jest niezwykle klimatyczna i dekoruje w nastrojowy sposób. Dzięki niej osoba obdarowana wykreuje odpowiedni nastrój do rozważań na temat swojego życia. Lampka w kształcie księżyca utworzy w pomieszczeniu aurę do codziennych podsumowań i wyznaczania nowych celów. Oprócz spokojnych marzeń sennych symbolizuje również spełnione, życiowe pragnienia.

 

3.     Termiczne kubki z designerskim nadrukiem – ulubiony napój zawsze pod ręką

Kubki termiczne mają ciekawy design, który warto wykorzystać, przygotowując prezent dla przyjaciela. To niezwykle funkcjonalne pojemniki na ulubiony napój, które są praktycznym prezentem. Użytkownik może podarowany kubek termiczny zabierać ze sobą do pracy lub na weekendowy wyjazd poza miasto. Na rynku znajdziesz inspirujące warianty – bajkowe motywy z humorem, inspirujące hasła czy też nowoczesne i niebanalne motywy kolorystyczne. Możesz wybraną wersję dopasować precyzyjnie do charakteru osoby obdarowywanej.

 

4.     Wieczny kalendarz jako pomyślność długiego życia

 

Kalendarz, który nigdy się nie psuje i ma nowatorski sposób prezentacji, zaskoczy osobę uwielbiającą ciekawe gadżety. To magiczny okrąg, wyposażony w tajemniczą kulkę wiszącą, która w nietuzinkowy sposób będzie wyznaczać kolejne dni i miesiące. Produkt jest designerskim dodatkiem biura, idealnym na prezent dla znajomego o duszy Sherlocka Holmesa. Zaskakujący efekt widać wtedy, gdy kulka wskazująca datę sprawia wrażenie lewitującej, a wszystko odbywa się za pomocą pola magnetycznego.

Wybieraj tylko oryginalne prezenty, które ciekawią. Niech nie będą kolejnym nietrafionym upominkiem, ale atrakcyjnym i jednocześnie praktycznym produktem!

Materiał partnera

Tags from the story