Najlepsze pomysły na grę wstępną

Ona trzyma go za krawat
W sypialni powinno być jak w dobrym filmie. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Zastanawiasz się, jaki jest sekret udanego życia erotycznego? Choć składa się na niego wiele czynników, jednym z kluczowych jest umiejętne budowanie napięcia. Ciekawa gra wstępna, która podsyci pragnienia sprawi, że wieczór będzie bardziej udany. Szukasz dobrego pomysłu na jej urozmaicenie? Mamy dla Ciebie kilka inspiracji.

W sypialni powinno być jak w dobrym filmie. Czyli – jak mawiał Alfred Hitchcock – na początku trzęsienie ziemi, a później napięcie powinno rosnąć. Co zatem zrobić, aby pobudzić zmysły? Przełam monotonię i spróbuj czegoś nowego. Jak? Oto pomysły, które zadziałają.

1. Sexting

Słowo, które za sprawą języka angielskiego trafiło również do Polski kryje w sobie dużą moc. O co chodzi? O wymienianie z partnerem pikantnych wiadomości o podtekście erotycznym. Jeśli szykujesz się na romantyczną randkę i masz nadzieję, że zakończy się śniadaniem w łóżku, zacznij wciągającą grę na wiele godzin przed właściwym spotkaniem. Wyślij do ukochanej osoby wiadomość, w której np. opiszesz, na co masz ochotę wieczorem. Wymieniajcie się fantazjami, aby Wasze głowy były pełne pomysłów – gotowych na spotkanie. To działa!

2. Relaksujący masaż

Sensualny, delikatny masaż wprowadzi Ciebie i ukochaną osobę we właściwy nastrój – zrelaksujecie się i skoncentrujecie na przyjemności, a stres i napięcie znikną. Jak go wykonać? Przyda się olejek lub świeca do masażu – z nimi w zanadrzu nawet masażysta-amator bez problemu pobudzi zmysły osoby masowanej. W takie akcesoria i wiele innych wyposażysz się np. w dobrym sklepie erotycznym. Wybierz odpowiednią kompozycję zapachową i do dzieła! Pamiętaj – masaż nie musi koncentrować się wyłącznie na oczywistych strefach erogennych – zwłaszcza, że jest tylko (i aż) wprowadzeniem do gry.

3. Zabawa ze smakiem

Bita śmietana, sos czekoladowy, płynny miód… to tylko kilka smakołyków, które możesz wykorzystać w trakcie pieszczot, aby pobudzić apetyt ukochanej osoby na coś więcej. Jak ich użyć? Popuść wodze fantazji, a na pewno będziesz wiedzieć, co zrobić.

4. Przebieranki

Zaskocz ukochaną osobę wyjątkową stylizacją, która jednoznacznie powie, na co masz ochotę. Być może rozmawialiście na temat jakiejś fantazji erotycznej (typu: surowy nauczyciel / niegrzeczna uczennica albo na odwrót), którą oboje chcielibyście zrealizować? Odważ się i spróbuj! Wejście w rolę wyzwoli namiętność!

5. Gra erotyczna

Wprowadź do życia intymnego element ryzyka – pomoże w tym erotyczna gra planszowa. W sklepach znajdziesz wiele takich propozycji. Rozgrywka pokieruje Was w stronę konkretnych, pikantnych zadań, które pomogą przełamać barierę nieśmiałości i zachęcą do eksperymentowania.

Czujesz się zainspirowany? W takim razie czas przejść od teorii do praktyki!


Materiał partnera zewnętrznego

Tags from the story
, ,