Dekoracja lodówki za pomocą zdjęć: inspiracje

dekoracje lodówki
Urządzenia w kuchni wcale nie muszą być jednokolorowe i nudne! W kilka minut i za niewielką kwotę możesz całkowicie odmienić ich wygląd | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Masz zwykłą lodówkę o standardowym, białym lub szarym kolorze i chcesz ją ciekawie udekorować? A może masz starsze, nieestetyczne urządzenie i chcesz nieco odmienić jego styl? Pomyśl o udekorowaniu sprzętu w ciekawy sposób! Dobrze sprawdzą się zdjęcia, które będą przedstawiać ważne chwile z Twojego życia lub osoby, które kochasz. Dowiedz się, jak je umieścić na lodówce!

Kwadratowe zdjęcia na sznurku na lodówce — urocza dekoracja do kuchni w stylu skandynawskim

Czy szukasz dekoracji na lodówkę, która będzie pasować do kuchni w stylu skandynawskim? W pomieszczeniu królują białe meble z drewnianym blatem i z naturalnymi dodatkami? Postaw na zestaw kwadratowych odbitek z jutowym sznurkiem i z ozdobnymi spinaczami, np. instapack od foto.fujifilm.pl. Sznureczek możesz przymocować do drzwi lub boku urządzenia np. za pomocą taśmy dwustronnej. Następnie użyj klamerek, aby zawiesić na nim zdjęcia.

Taka dekoracja wygląda lekko, a jednocześnie bardzo naturalnie. Dzięki temu idealnie wpasuje się w klimat skandynawskiej kuchni. Zaletą tego pakietu jest to, że zdjęcia można dowolnie zmieniać w zależności od okazji. Dzięki temu kuchnia zawsze będzie wyglądać adekwatnie do okoliczności.

Fotokalendarz na lodówce — udekoruj urządzenie i pamiętaj o najważniejszych datach

Zdarza Ci się zapomnieć o ważnych spotkaniach, wizytach u lekarza czy terminie wywozu śmieci? Pożegnasz ten problem, jeśli powiesisz na lodówce kalendarz! Zaznacz w nim najistotniejsze wydarzenia, a cały czas będziesz je mieć na widoku. W rezultacie ryzyko, że znowu o czymś zapomnisz, znacznie się zmniejszy.

Chcesz nadać kalendarzowi nieco osobistego i dekoracyjnego charakteru? Warto sięgnąć po model ze zdjęciami. Taki produkt składa się z 12 kart (jedna na każdy miesiąc), na których można umieścić dowolne fotografie. Możesz wybrać przypadkowe ujęcia lub zdecydować się na te, które nawiązują do wybranej pory roku.

Fotokalendarz to świetny pomysł na to, żeby być na bieżąco, a jednocześnie wrócić wspomnieniami do dawnych chwil. Ponadto zdjęcia z zużytych kart można wyciąć i stworzyć z nich ciekawą dekorację, np. w antyramie. Nic się nie zmarnuje!

Pamiętaj – fotokalendarz dostępny jest na bieżący rok, czyli od stycznia do grudnia. Aby w pełni cieszyć się jego dekoracyjnym aspektem i praktycznym zastosowaniem, najlepiej zamówić go na początku roku.

Zdjęcia na lodówce przypięte magnesami — zmieniaj aranżację, gdy tylko masz na to ochotę

Lubisz często zmieniać dekoracje w pomieszczeniu? Z pewnością przypadnie Ci do gustu zestaw kwadratowych zdjęć z klamerkami, które są jednocześnie magnesami! Ta dekoracja doskonale sprawdzi się do urozmaicenia lodówki, ale także tablicy magnetycznej czy innych elementów, które przyciągają magnes.

Spinacze dobrze trzymają się lodówki. Nie ma ryzyka, że spadną po mocniejszym zamknięciu drzwi. Klipsy nie pozostawiają śladów na zdjęciach, więc nie musisz się obawiać, że odbitki się zniszczą. Ponadto klamerki wyglądają bardzo estetycznie, co sprawia, że lodówka prezentuje się znacznie lepiej!

Urządzenia w kuchni wcale nie muszą być jednokolorowe i nudne! W kilka minut i za niewielką kwotę możesz całkowicie odmienić ich wygląd. Tym samym nadasz wnętrzu zupełnie nowego charakteru. Przekonaj się, jakie to proste!

Materiał partnera zewnętrznego

Tags from the story