Praktyczny i prezent – tak to może iść w parze. Poznaj eleganckie pojemniki na lunch.

Kobieta z lunchboxami
Zazwyczaj rzeczy praktyczne rzadko kiedy kojarzą nam się z idealnym pomysłem na prezent. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Zazwyczaj rzeczy praktyczne rzadko kiedy kojarzą nam się z idealnym pomysłem na prezent. Zresztą w wielu przypadkach przyjęło się, że praktyczny prezent, to nie prezent. Ale czy na pewno?

Jak się okazuje, coraz więcej firm oferuje produkty praktyczne, które są wykonane estetycznie i zachwycają nie tylko swoją funkcjonalnością, ale także wyglądem. Dlatego pojawia się nowy trend, kiedy to właśnie praktyczne rzeczy stają się idealnym pomysłem na prezent. Przykładem mogą być tutaj chociażby pojemniki na lunch. Jaki lunchbox wybrać, aby jednocześnie był praktyczny i ładnie się prezentował po wyjęciu z torby?

Lunchbox na prezent – jaki wybrać?

Z uwagi na coraz większą świadomość tego, że to, co jemy wpływa na nasze zdrowie i kondycję fizyczną, wiele osób decyduje się na zabieranie ze sobą do pracy samodzielnie przygotowanego śniadania czy lunchu. Jeżeli zatem wiemy, że osoba, którą chcemy obdarować lubi zabierać ze sobą śniadanie do pracy, lunchbox będzie dla niej idealnym prezentem. Jednak, jeżeli chcemy wybrać idealny pojemnik na śniadanie, nie możemy sięgnąć po pierwszy lepszy. Przede wszystkim musi on być praktyczny – mieć odpowiednio dużo przegródek, aby można było w nim przenosić różnego rodzaju produkty spożywcze. W przypadku, gdy pojemnik ma być prezentem, warto wybrać taki, który będzie wpisywał się w gust obdarowywanego. Dlatego wcześniej warto rozeznać się w jego ulubionych kolorach czy wzorach. Wówczas wystarczy sprawdzić ofertę wybranych producentów, aby wybrać ten, który najlepiej będzie pasował do postawionych przez nas założeń. Przykładem takich pojemników, które doskonale sprawdzą się do przenoszenia śniadania i będą nadawały się na prezent są lunchboxy Monbento.

Lunchbox do pracy i szkoły – co jest najważniejsze przy wyborze?

Niezależnie od tego, czy lunchbox wybierany jest dla osoby dorosłej, czy też dla dziecka w wieku szkolnym, przy jego wyborze warto zwrócić uwagę na kilka podstawowych kwestii. Przede wszystkim takie pudełko śniadaniowe powinno być w pełni szczelne. Szczególnie jeśli ma specjalne przegródki na jogurt czy sos. Dodatkowo, jeżeli zależy nam na utrzymaniu temperatury jedzenia, należy wybrać pojemnik z termoizolacją. Wyżej zostało wspomniane, że lunchbox powinien być wyposażony w odpowiednie przegródki. Warto też wybrać taki, gdzie wielkość przegródek można samodzielnie regulować albo wyjmować niektóre z nich, by przestrzeń wewnątrz pojemnika można być w pełni dostosowana do potrzeb użytkownika. Oprócz tego, dobrze jest też zwrócić uwagę na zamykanie – powinno być łatwe w użytkowaniu, a jednocześnie gwarantować to, że pudełko samo się nie otworzy. Więcej informacji o lunchboxach znajdziesz w artykule – Wszyscy kupują te unikalne pojemniki na żywność. Sprawdź lunchboxy firmy Monbento.

Śniadanie do lunchboxa – sprawdź szybkie przekąski łatwe do przygotowania

Lunchboxy doskonale sprawdzają się do zabierania ze sobą zdrowych przekąsek. Nie muszą one być wcale mocno wymyślne. Wystarczy wcześniej pokroić swoje ulubione warzywa np. marchewki czy ogórki w słupki, do tego wybrać liść sałaty i kilka kromek chleba pełnoziarnistego. Innym pomysłem może być zabranie ze sobą do pracy mini tortille z kurczakiem i brokułem. Do lunchboxa można też włożyć pyszne tosty z serem i szynką.


Materiał partnera zewnętrznego

Tags from the story
, ,