Ramki na zdjęcia – gdzie szukać?

Ramka do zdjęć
Choć obecnie każdy z nas ma setki lub nawet tysiące zdjęć w swoim smartfonie, to jednak nadal wyjątkowe fotografie tradycyjnie drukujemy i umieszczamy w zasięgu naszego wzroku jako jeden z najbardziej osobistych elementów wystroju wnętrz | fot.: Materiał partnera zewnętrznego

Któż z nas nie lubi zdjęć? Za pomocą fotografii możemy przecież utrwalić ważne wydarzenia z naszego życia lub podobizny swoje i naszych bliskich. I choć obecnie każdy z nas ma setki lub nawet tysiące zdjęć w swoim smartfonie, to jednak nadal wyjątkowe fotografie tradycyjnie drukujemy i umieszczamy w zasięgu naszego wzroku jako jeden z najbardziej osobistych elementów wystroju wnętrz. Warto więc zadbać o właściwą oprawę zdjęć, umieszczając je w odpowiedniej ramce. Gdzie szukać pięknych i ciekawych ramek na zdjęcia? W jakim miejscu znajdziemy największą ofertę, która może nas zainteresować? Spróbujmy odpowiedzieć na to pytanie.

Sklep czy internet?

Nie ukrywajmy, odpowiedź na to pytanie jest prosta: największy wybór ramek na zdjęcia, z najbardziej konkurencyjnymi cenami, oferuje nam internet. Niewątpliwie atutem zakupów internetowych jest oszczędność, zarówno pieniędzy jak i czasu. Przeglądając polski rynek internetowy znajdziemy olbrzymi wybór ramek. Nie musimy wychodzić więc z domu i odwiedzać kilku sklepów w poszukiwaniach (dodatkowo, nigdy nie mając stuprocentowej pewności, iż dany sklep oferuje w swojej sprzedaży ramki na zdjęcia), tracąc przy tym jakże cenny czas, który możemy wykorzystać na przykład na spotkanie z przyjaciółmi. Siedząc wygodnie w fotelu za pośrednictwem tabletu, telefonu lub komputera mamy dostęp do szerokiej oferty ramek na zdjęcia, których ceny często są niższe od tych z półek sklepowych.

Plusy zakupu ramki na zdjęcia przez internet

Największą zaletą zakupu ramki przez internet jest możliwość personalizacji i zakupu modelów, które często nie są dostępne w zwykłym sklepie. Jedną z ciekawych propozycji jest oferta sklepu www.ramka.pl, który w swojej ofercie ma ponad 600 różnych ramek – od takich, jakie można znaleźć w markecie po drogie, ekskluzywne ramy do obrazów, przy czym nadal jest to całość propozycji. Na przykład, jeżeli chcemy aby ramka była idealnie dopasowana do zdjęcia, za pośrednictwem platformy możemy zakupić ramkę na wymiar z dokładnością co do jednego milimetra. W sieci znajdziemy także różnego rodzaju passe-partout, co jest z reguły rzadkością na półkach sklepowych, a nawet w zakładach fotograficznych. Na tym etapie warto wspomnieć, że passe partout to karton z wyciętym otworem, najczęściej prostokątnym, wykorzystywany przy oprawianiu obiektów. Wycięcie może przybierać także inne oryginalne kształty, a szeroka gama tego produktu oferowana przez internetowych sprzedawców pozwoli nam uzyskać spersonalizowaną i pożądaną przez nas formę oprawy, od passe-partotut w stylu rodem z dziewiętnastowiecznych dagerotypów po nowoczesne. We wspomnianym sklepie mamy możliwość zamówienia nawet potrójnego passe-partout.

Szeroki wybór

Za pośrednictwem internetu możemy ponadto zamówić wydruk zdjęcia w niestandardowych rozmiarach wraz z oprawą. Jest to bardzo pożyteczna usługa, często droga lub nawet niedostępna w mniejszych zakładach fotograficznych. Ramka jest wówczas spersonalizowana specjalnie do naszego zamówienia, a fotografia (bardzo duża lub bardzo mała) prezentuje się w sposób efektowny i zachwycający. Tak spersonalizowana oprawa zdjęcia jest niewątpliwie świetnym pomysłem na prezent dla najbliższych. Za pośrednictwem internetu mamy więc dostęp do szerokiego wyboru ramek. Znajdziemy tutaj ramki na każdą kieszeń i okazję, począwszy od tanich ramek, w które możemy oprawić zdjęcia z ostatnich wakacji, aż po ekskluzywne ramy z wyższej półki, które można zastosować przy oprawie wyjątkowych zdjęć lub obrazów.

Wybierz mądrze!

Podsumowując, najlepszym miejscem do zakupu ramki na zdjęcie jest internet. Każdy znajdzie tutaj ramkę dostosowaną do oczekiwań i budżetu, bez konieczności czasochłonnych poszukiwań odpowiedniej ramki na półkach sklepowych. Jest to najlepszy sposób na uzyskanie pożądanego efektu!


OLI