Nietypowe wykorzystanie antyram

Antyramy nietypowo
Antyramy to doskonałe, a przy tym tanie rozwiązanie dla osób, które chcą w oryginalny sposób urozmaicić wnętrze swojego mieszkania. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Antyramy to idealne rozwiązanie do każdego domu. Stanowią nie tylko doskonałą oprawę dla rodzinnych zdjęć z wakacji, ale mogą być również niecodzienną ozdobą ściany, lub powierzchnią do organizacji notatek. Ich zastosowania są nieograniczone i zależą tak naprawdę od wyłącznie od twojej wyobraźni. Ich dodatkową zaletą jest cena. Antyramy tanio kupisz praktycznie w każdym rozmiarze. Szukasz inspiracji do wykorzystania antyramy w swoim mieszkaniu, albo chcesz oryginalnie ozdobić wnętrze? Zainspiruj się!

Farbą po szkle

Jeśli zwykłe umieszczenie w antyramie zdjęcia lub plakatu to dla ciebie za mało, udekoruj szkło za którym się one znajdą. W zależności od efektu jaki chcesz osiągnąć, możesz użyć kilku różnych rodzajów farb: lustrowych, transparentnych, kryjących, w sprayu a oprócz tego również konturowych. Z ich pomocą namalujesz na szkle bajeczny witraż, chmury, albo domalujesz jednemu z członków rodziny wąsy (nie niszcząc przy tym zdjęcia, a tworząc komiczny efekt).

Miejsce na pamiątki

Zbierasz bilety do kina, wejściówki na koncerty, podczas spacerów podnosisz kwiaty i liście, ale po powrocie do domu trzymasz je wszystkie pudełku? Oprawione w antyramę, będą prezentować się dużo lepiej, a ty będziesz mógł patrząc na nie wspominać dobre chwile każdego dnia.

Pomoc w nauce

Oprócz zdjęć, antyramy mogą stanowić również świetną pomoc naukową. Kiedy zbliża się ważny egzamin, wystarczy że oprawisz w antyramę swoje notatki, albo fiszki i najpotrzebniejsza wiedza będzie zaraz przed twoimi oczami. Powieś je nad biurkiem przy którym się uczysz, a wiedzę będziesz utrwalać codziennie, patrząc na nie.

Kolaż wakacyjny

Zrobiłeś podczas wakacji górę zdjęć i nie wiesz które oprawić, bo z każdym masz związane miłe wspomnienia? Zrób z nich kolaż! Ułóż je w taki sposób, żeby opowiadały zabawną historię, albo według kolejności wydarzeń. A potem zaproś znajomych i wspólnie wspominajcie dobre chwile.

Ściana kinomaniaka

Jesteś maniakiem filmowym? Stwórz swoją ścianę plakatów filmowych! Powieś je na ścianie oprawione w antyramy według roku, gatunku, albo ulubionych tytułów. Jesteś fanem filmów o superbohaterach? Opraw plakat ostatniego filmu Marvela w antyramę i połóż na półce koło figurki Iron Mana, tworząc kącik geeka.

Obrazki w nietypowym rozmiarze

Masz plakat, zdjęcie, albo rysunek w wymiarach które nie pasują do antyram dostępnych w ofertach sklepów? Żaden problem. Ceny antyram o nietypowych rozmiarach, robionych na zamówienie, są naprawdę przystępne, a znajdziesz je w ofertach coraz większej ilości sklepów.

Wnętrze pasjonata muzyki

Muzyka to twoja pasja? Zbierasz płyty winylowe i CD? Masz egzemplarze, które są twoją szczególną chlubą, albo białym krukiem? Opraw je w antyramy i zawieść w honorowym miejscu. Na górze możesz umieścić płytę, a na dole kartkę z zapisanym tytułem, numerem i rokiem wydania. Dzięki temu twoje cenne zdobycze już nigdy nie będą kurzyć się na półce, a będą stanowiły świetny powód do dyskusji w gronie znajomych.

Antyramy to doskonałe, a przy tym tanie rozwiązanie dla osób, które chcą w oryginalny sposób urozmaicić wnętrze swojego mieszkania. Nie potrzeba dużych nakładów pieniężnych, a efekty potrafią być piorunujące.


Materiał partnera zewnętrznego

Tags from the story
, ,