Shutters cena. Od czego zależy koszt okiennic wewnętrznych?

okiennice wewnętrzne
Im większe masz okna, tym więcej zapłacisz za produkcję oraz montaż shuttersów | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Ostateczny koszt zakupu wymarzonych okiennic wewnętrznych jest uzależniony od kilku aspektów. Z tego artykułu dowiesz się, co to za czynniki, jak mocno każdy z nich wpływa na wysokość rachunku, a także dlaczego akurat je warto brać pod uwagę. Sprawdź!

Czynnik numer 1, czyli doświadczenie wykonawcy zajmującego się produkcją shuttersów

Jednym z najważniejszych aspektów, mających swoje odzwierciedlenie w cenie, jest po prostu fachowość, profesjonalizm i umiejętności samego wykonawcy. To bowiem od tych czynników zależy nie tylko dobór odpowiednich materiałów, jakość samego wykonania, ale także sposób i precyzja montażu okiennic wewnętrznych.

Jeśli chcesz, aby Twoje shuttersy były solidne, eleganckie i trwałe – zdecyduj się na współpracę z firmą, która może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem oraz równie imponującym portfolio dotychczasowych realizacji. Zajrzyj na stronę potencjalnego wykonawcy lub skontaktuj się z nim i poproś o przesłanie kilku wybranych projektów. W tym przypadku pomocne mogą okazać się także referencje od poprzednich klientów.

Czynnik numer 2, czyli rozmiar okiennic, które mają zostać wyprodukowane

Równie ważny, co same umiejętności i kwalifikacje specjalistów od shuttersów, jest również finalny rozmiar gotowych produktów. To od niego zależy bowiem, ile materiału zostanie zużyte do produkcji, ile farby lub okleiny “pójdzie” na ich pokrycie, a także jak skomplikowany będzie sam transport oraz montaż gotowych okiennic.

W tym przypadku zasada jest bardzo prosta. Im większe masz okna, tym więcej zapłacisz za produkcję oraz montaż shuttersów. Oczywiście, przy dużych zleceniach możesz spodziewać się tego, że większość firm zaoferuje Ci także atrakcyjną zniżkę.

Inne czynniki wpływające na ostateczny koszt shuttersów

Do tej grupy zmiennych odpowiadających za poziom cen tego typu rozwiązań możemy zaliczyć:

  • Kształt shuttersów – im bardziej skomplikowany i niestandardowy, tym wyższa cena ich wykonania. Jeżeli jesteś posiadaczem nietypowych okien (w kształcie okręgu, trójkąta itp.), ta inwestycja będzie dla Ciebie ciut droższa.
  • Dodatkowe funkcjonalności – jeśli Twoje wymarzone okiennice mają posiadać regulację nachylenia lub np. niestandardowe opcje otwierania – z pewnością możesz się liczyć z koniecznością poniesienia dodatkowych wydatków.
  • Usługi dodatkowe – cenniki niektórych firm mogą być uzależnione również od takich aspektów, jak lokalizacja czy miejsce montażu. To znaczy, że jeśli Twój adres znajduje się daleko od siedziby firmy, a samo pomieszczenie sprawia, że wniesienie shuttersów może być trudne – to również może znaleźć swoje odzwierciedlenie w ostatecznym koszcie całej usługi.

Doskonała jakość w rozsądnej cenie, czyli przepis na shuttersy idealne

Jeśli Twoim celem jest posiadanie trwałych i stylowych shuttersów, które jednocześnie nie zrujnują całego Twojego budżetu – koniecznie musisz zapoznać się z propozycją od firmy https://shutters.com.pl/. Sprawdź jej dotychczasowe realizacje oraz sposób, w jaki podchodzi do produkcji swoich okiennic. Dzięki tym informacjom podejmiesz właściwą decyzję i postawisz na wykonawcę, który da Ci to, czego oczekujesz. Zapewniamy!


Materiał partnera zewnętrznego