Stylowe i praktyczne stoliki kawowe industrialne

uniwersal loft
We wnętrzach industrialnych idealnie sprawdzają się stylowe stoliki kawowe z metalowymi elementami | fot.: materiał partnera

W każdym salonie wręcz niezbędnym elementem wyposażenia staje się stolik kawowy. Stanowi świetną alternatywę dla ławy i masywnego stołu. Może pełnić funkcję praktyczną i dekoracyjną. W pomieszczeniach urządzonych w stylu industrialnym idealnie sprawdzają się stoliki designerskie z metalowymi elementami, modele na trzech nogach, z motywem lastryko. Wspaniały efekt uzyska się także dzięki elementom wyposażenia wykonanym z wysokiej jakości drewna z dodatkiem imitującym beton. Uniwersalne są stoliki kawowe industrialne w odcieniach szarości, bieli i czerni.

Na jakie zdecydować się stoliki kawowe do wnętrz w stylu industrialny?

We wnętrzach industrialnych idealnie sprawdzają się stylowe stoliki kawowe z metalowymi elementami. Ogromną popularnością cieszą się meble o konstrukcji przypominającej diament z podstawą sześcioboczną. Bardzo efektownie prezentują się modele z okrągłym blatem drewnianym. Z eleganckich rozwiązań polecić można szklane stoliki kawowe z chromowanymi dodatkami.

We wnętrzach loftowych pożądane są także stoliki https://dekorimeble.pl/stoliki-kawowe-loftowe-industrialne-113 na trzech nogach, które stanowią praktyczne ozdoby. Z ich pomocą możliwe staje się uzyskanie oryginalnej aranżacji i jednocześnie komfortowego miejsca na postawienie filiżanki z ulubionym napojem, wazonu z kwiatami i innych drobiazgów.

Idealne stoliki w wydaniu loftowym 

Świetnym pomysłem na ciekawy wystrój loftowy jest wyposażenie salonu w stolik kawowy z modnym motywem lastryko. Będzie to bardzo efektowna ozdoba, przykuwająca wzrok. Można także liczyć na bezproblemowe utrzymanie czystości tego typu mebla. Wspaniałym wyborem będzie stolik kawowy z elementami do złudzenia przypominającymi beton.

W przypadku stylu loftowego sprawdza się to idealnie. Zaletą będzie również niezwykła trwałość mebla, odporność na uszkodzenia mechaniczne i wydłużona żywotność. We wnętrzach loftowych wręcz pożądana jest surowość, warto wobec tego otaczać się elementami wyposażenia z drewna, marmuru i betonu oraz metalu. Rewelacyjne odnajdują się stoliki kawowe o geometrycznych kształtach. Można śmiało zdecydować się także na model wykonany z materiałów imitujących miedź i metaliczną platynę, złoto, srebro.

Materiał partnera

Tags from the story
,