Trójwymiar w sypialni?

Trójwymiarowa pościel w sypialni
Pościel z nadrukiem w technologii 3D to prosty i jednocześnie rewolucyjny pomysł na wprowadzenie do sypialni żywych barw i motywów. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Sposobów na oryginalną aranżację sypialni jest całe mnóstwo, poczynając od kolorów ścian, na kształcie łóżka i typie oświetlenia kończąc i tekstyliach. Stosunkowo niedawno pojawiła się w tym względzie nowa, nie mniej ciekawa alternatywa w postaci trójwymiarowej pościeli. To rewolucyjny sposób, mogący dodać każdej sypialni zupełnie nowego charakteru na długie lata.

Sypialnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń w domu, w którym spędzamy najwięcej czasu. Warto więc poświęcić wysiłek, aby jej aranżacja i klimat w jak największym stopniu odpowiadały naszym preferencjom. Takie działania z pewnością przyczynią się do wzmocnienia poczucia naszego komfortu i sprawią, że przebywanie w sypialni stanie się prawdziwą przyjemnością. Znakomitym pomysłem na istotną zmianę w naszej sypialni jest zakup pościeli z nadrukowanym motywem w technice 3D. To oryginalne rozwiązanie jest w stanie wprowadzić do tego pomieszczenia zupełnie niepowtarzalny klimat, zwłaszcza w sypialniach z łóżkami, na których na co dzień stosowane są zazwyczaj mocno stonowane narzuty.

Cóż to właściwie jest?

Pościel z nadrukiem w technologii 3D to prosty i jednocześnie rewolucyjny pomysł na wprowadzenie do sypialni żywych barw i motywów. To świetny pomysł na swego rodzaju personalizację tego pomieszczenia, gdyż dzięki odpowiednio dobranemu motywowi możemy tym samym wyrazić swój styl życia lub inne wartości, które wprowadzą do sypialni dodatkowy charakter. Obecna technika komputerowa sprawia, że możliwości w tym względzie pozostają praktycznie nieograniczone. Jednym z producentów oferujących tego typu rozwiązania jest firma Nyks z Wadowic. Firma jest wiodącym polskim producentem oferującym kołdry, pościele, poduszki, prześcieradła oraz szereg innych tekstyliów dedykowanych do sypialni.

Kolorowo i trwale

Nadruk trójwymiarowego motywu na pościeli pomimo tego, że składa się zazwyczaj z wielu, często dość wyrazistych kolorów, pozostaje bardzo trwały. Tego typu nadruki charakteryzują się dużą wytrzymałością i nawet pomimo wielokrotnego prania w wysokich temperaturach nadruk zachowuje oryginalną kolorystykę i kształt. Tego typu nadruki, przy użyciu specjalistycznego sprzętu, którym dysponuje firma Nyks, mogą być wykonywane na wielu materiałach. Najczęściej jednak wykonuje się je na satynie, bawełnie oraz tkaninach z mikrowłókna. Tego typu pościel można śmiało prać z innymi tkaninami, bez obaw o to, że będzie ona farbować. Producent gwarantuje wysoką jakość pościeli z nadrukiem 3D, która dzięki użyciu wysokiej jakości sprzętu produkcyjnego, będzie służyć klientom przez długie lata, zachowując swoje walory estetyczne, wzbogacając jednocześnie wygląd naszej sypialni.


Materiał partnera zewnętrznego