Urządzamy wygodną przestrzeń. Wielofunkcyjna armatura kuchenna

Kran i zlew kuchenny
Armatura może posiadać wiele udogodnień ułatwiających pracę w kuchni. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

We współczesnych kuchniach stawiamy na wygodę, niezależnie od stylu aranżacji. Dbamy o odpowiednie rozmieszczenie mebli i sprzętów, a także dobranie funkcjonalnej armatury kuchennej, która ułatwi codzienne przyrządzanie potraw.

Kuchnia to miejsce, w którym chcemy czuć się komfortowo. To przestrzeń, w której spędzamy dużo czasu gotując, przyjmując gości i odpoczywając. Dlatego przykładamy dużą wagę do jej ergonomicznego urządzenia. Nie skupiamy się tylko na uzyskaniu estetycznego efektu, nie ustawiamy mebli i sprzętów w przypadkowy sposób, wszystko jest dokładnie przemyślane. Dzisiaj nawet dobór zlewozmywaka i armatury kuchennej ma ogromne znaczenie, ponieważ trzonem całej aranżacji jest ergonomia.

Doceńmy armaturę kuchenną

Bo w kuchni ma znaczenie każdy detal. Do nich zalicza się dotąd niedoceniana armatura kuchenna. Tu nie chodzi już tylko o to, żeby wypływała z niej woda. Armatura może posiadać wiele udogodnień ułatwiających pracę w kuchni. Wiedzą o tym producenci armatury kuchennej, dlatego stale pracują nad nowymi funkcjami, dbają o zapewnienie bezproblemowego montażu – także w miejscach trudno dostępnych. Zwróćmy jednak uwagę na to, żeby w parze z funkcjonalnością szła również jakość. Dlatego nasz wybór powinien paść na renomowanego producenta o ugruntowanej pozycji, a do tego z wieloletnim doświadczeniem. Do tej grupy z pewnością zalicza się firma KLUDI.

Kran kuchenny
fot.: materiał partnera zewnętrznego

 

Kludi - kran i zlew biały
fot.: materiał partnera zewnętrznego

 

Kludi - Bingo Star
fot.: materiał partnera zewnętrznego

 

NIebieski zlew i kran Kludi
fot.: materiał partnera zewnętrznego

 

Kludi Bingo Star - ciemna armatura
fot.: materiał partnera zewnętrznego

Armatura kuchenna. Jedno urządzenie, wiele funkcji

Z pewnością pracę w kuchni ułatwi bateria z możliwością przełączania strumienia wody na mocny i intensywny za pomocą przycisku natrysk/strumień wmontowanego w wylewkę baterii (funkcja dostępna m.in. w serii KLUDI TANGENTA i KLUDI BINGO STAR). Dzięki temu mamy możliwość dokładnego umycia mocno zabrudzonych naczyń i jednocześnie oczyszczenia delikatnych produktów. To przykład doskonałego połączenia funkcjonalności z designem. Przepisem na uprzyjemnienie gotowania jest również armatura kuchenna z wyciąganą wylewką lub rączką natrysku znacznie zwiększającą zasięg strumienia wody. KLUDI w swojej ofercie posiada baterie z wysięgiem wylewki maksymalnie do 70 cm, dodatkowo z możliwością blokady w wyciągniętej pozycji (wylewka teleskopowa dostępna w serii KLUDI L-INE). Natomiast obrotowa wylewka umożliwia dopasowanie jej zarówno dla osób praworęcznych, jak i leworęcznych. Nie mniej ważne jest miejsce montażu. Armatura kuchenna wyposażona w praktyczne rozwiązanie – złącze Bajonett u podstawy baterii – pozwala złożyć baterię i swobodnie otworzyć lub zamknąć okno. Minimalna odległość pomiędzy blatem kuchennym a skrzydłem okiennym wynosi 30 cm (m.in. w serii KLUDI MX) – jednym ruchem wyciągamy baterię z cokołu i odkładamy na bok. Kluczem do funkcjonalności jest też armatura kuchenna z przyłączem Multi, pozwalającym na podłączenie baterii z innym urządzeniem (pralka, zmywarka). W razie potrzeby szybko i sprawnie można odciąć dopływ wody do wszystkich urządzeń (np. KLUDI TRENDO).


Materiał partnera zewnętrznego