Przy jakich okazjach można nosić biustonosze typu bardotka?

bardotka
Bardotka to typ stanika, który jest symbolem kobiecości. Taki fason to klasyka co sprawia, że pomimo zmieniających się trendów w modzie, może być doskonałym uzupełnieniem ciekawych stylizacji | fot.: stock.adobe.com

Szczególnie kobiety z mniejszym rozmiarem biustu mogą pomyśleć o takich stanikach jak bardotki biustonosze. To staniki bez ramiączek, których krój pozwala na utrzymanie ciężaru piersi. Równocześnie są to produkty, które pozwalają skutecznie nadać piersiom odpowiedni kształt.

Znalezienie odpowiedniego stanika bez ramiączek wymaga zdecydowania się na odpowiednie modele, które są idealnie dopasowane pod kątem rozmiaru. Będzie to decydowało przede wszystkim o wygodzie noszenia biustonosza. W ten sposób stanik będzie spełniał swoją funkcję, czyli podtrzymywał i podnosił piersi. Wybierając bardotkę, z reguły można zdecydować się na taki sam rozmiar, jak w przypadku innych typów biustonoszy. Natomiast trzeba brać pod uwagę, że może się zdarzyć, iż najczęściej używany rozmiar będzie zbyt mały. Wówczas może pojawić się dyskomfort związany z tym, że biustonosz będzie zbyt ciasny. Taka sytuacja bywa związana z tym, że biustonosz bardotka produkowany jest z mniej rozciągliwych tkanin. Zatem wybierając taki typ stanika, często trzeba zdecydować się na model, który jest większy.

Kiedy warto zdecydować się na bardotki biustonosze?

Bardotka to typ stanika, który jest symbolem kobiecości. Taki fason to klasyka co sprawia, że pomimo zmieniających się trendów w modzie, może być doskonałym uzupełnieniem ciekawych stylizacji. To staniki, które mogą się sprawdzić szczególnie przy takich okazjach, przy których chce się podkreślić biust. Decydować można się wówczas na klasyczne bardotki biustonosze, w których zastosowano ramiączka, jak i też można postawić na nowoczesne wersje. W takich zamiast ramiączek stosowane są specjalne wkładki i wypełniacze, które są umieszczone w dolnej części miseczek. Każda wersja tego typu stanika sprawdzi się między innymi podczas ślubów, czy wesel. Bardotka jest w stanie doskonale prezentować się w połączeniu z sukniami z dużym dekoltem. Przy odsłoniętych ramionach wykorzystanie biustonosza bardotka jest sposobem na ograniczenie konieczności pokazywania ramiączek.

Co zapewnią bardotki biustonosze?

Idealne pod bluzki bez rękawów, czy sukienki są wersje bardotki biustonosze, które są w stanie zapewnić brak konieczności prezentowania często nieestetycznych ramiączek.

Bardotki są częstym wyborem przy takich okazjach jak:

  •             randki,                        
               
  •             romantyczne   kolacje przy świecach.

Pozwalają na doskonale podkreślenie kobiecej figury. Przy takich okazjach jest to szczególnie ważne. Wystarczy wybrać taki model, który będzie w stanie zapewnić komfort noszenia, a także walory estetyczne. Wówczas będzie można się w nim wyjątkowo prezentować przy niemal każdej, wyjątkowej okazji.

Materiał partnera

Tags from the story
, ,