Najbardziej nietypowe przykłady sprzętu i gadżetów dla graczy

gamer podczas gry
Gracze lubią też ciekawe gadżety, dlatego przedstawiamy takie, które wydają się szalone, ale mogą być przydatne | fot.: stock.adobe.com

Rynek graczy staje się tak duży, że w każdym sklepie, nie tylko elektronicznym, znajdują się osobne półki z akcesoriami, gadżetami dla graczy. Osoby, które są graczami, ale też fanami nowych technologii, sprzętów, nowoczesnych gadżetów. Klawiatura dla gracza, myszka dla gracza, monitor dla gracza – to już podstawowy set dla osoby, która chce grać w wysokiej jakości gry na najwyższych obrotach. Nie jest teraz trudno znaleźć sprzęt do gier, ale wybrać coś naprawdę dobrej jakości nie jest tak łatwo. Gracze lubią też ciekawe gadżety, dlatego przedstawiamy takie, które wydają się szalone, ale mogą być przydatne. Co ciekawego można wymyślić dla gracza?

Aromaterapia dla gracza

Kto z graczy nie zna adapterów USB. Chyba każdy ma przynajmniej jednego. Jednak takiego, który odpręży chyba nikt się nie spodziewał. Ten adapter USB służy do aromaterapii. Wystarczy kilka kropli wylać na ten adapter a przyjemny zapach, aromat uniesie się wokół komputera czy laptopa. Jeśli gra już zaczyna denerwować to dzięki olejkom uspokoimy się i zaczniemy grać od nowa ze spokojem.

Budzik w kształcie kontrolera

Ciekawostką jest budzik w kształcie kontrolera, który być może zachęci graczy do wstawania rano. A wiadomo, że jak gracz posiedzi wieczorem to trudno jest go wyciągnąć rano z łóżka.

Deska na śniadanie dla gracza

Deska na śniadanie dla fanów jedzenia w łóżku może być typowa, drewniana, jednokolorowa. Może też przypominać coś, co graczom kojarzy się z ich zainteresowaniami. Może wyglądać jak kultowa konsola Commodore 64. Czyż nie przyjemniej na takie desce spożywać posiłki?

Lampka nocna dla gracza

Wielu graczy lubi grać wieczorami. Wtedy najczęściej jest więcej wolnego czasu i klimat służy tego typu rozrywce. Można też poleżeć sobie w łóżku, wziąć konsolę do ręki i pograć sobie przed snem. Niepotrzebne jest wtedy pełne światło, wystarczy małe, lekkie światło. Może mieć ono na przykład kształt duszka z gry Pac Man. Inna propozycja to lampka w kształcie konsoli, do pary z budzikiem. A co powiecie na lampkę w kształcie kontrolek Play Station? Kolorowe, mocno świecące, charakterystyczne – ciekawe i do pokoju gracza i do sypialni. Może coś z uniwersum Crasha? Na przykład lampka Aku Aku.

Gracze i dziwne zabawki

Nie ma co ukrywać, że gracze lubią zabawki, figurki itp. Jedną z popularniejszych jest kontroler w kształcie najpopularniejszej maskotki w Japonii. Zdecydowanie kształtem nie przypomina typowego pada do gry. Największy bohater japońskiej popkultury przypadł jednak do gustu tamtejszym geekom.

Przerwy w grze bez gaszenia ekranu

Nieraz na dłużej trzeba opuścić miejsce to grania i oderwać się od zdobywania kolejnych trofeów i leveli. Niestety. Czy gracz wtedy wyłącza komputer lub laptopa? Nie. Chce wrócić do tego, co robił wcześniej, więc szkoda mu wyłączać komputer. Blokuje i zostawia. Niestety ekran mu się wygasza wtedy. Jest na to jednak sposób – nie tylko otwarcie notatnika i naciśnięcia czymś ciężkim spacji. Jest specjalny gadżet, który wpina się do USB, który wprawia w ruch kursor myszki.

KKP

Tags from the story
, ,