Jak doładować internet w Orange w kilku krokach?

smartfon na biurku
W sieci Orange doładowanie internetu jest możliwe aż na 3 sposoby. Wszystkie te metody są szybkie i wygodne | fot.: pexels

Dla większości osób korzystających ze smartfonów niezmiernie ważne jest to, by mieć ciągły dostęp do sieci. Dotyczy to zarówno tych posiadających abonament, jak i tych korzystających z telefonu na kartę. W sieci Orange doładowanie internetu jest możliwe aż na 3 sposoby. Wszystkie te metody są szybkie i wygodne. Poniżej krótki opis tego jak doładować internet.

Jak doładować internet w Orange?

W sieci Orange dostępne są następujące możliwości doładowania internetu:

  • darmowy pakiet

Klienci taryfy Orange Free otrzymują automatycznie bonusowy pakiet danych po każdym doładowaniu konta. Wielkość paczki oraz jej ważność jest zależna od kwoty doładowania (np. doładowanie konta za 100 zł to aż 50 GB internetu ważnych przez 5 miesięcy, za 25-35 zł 15 GB ważnych przez 31 dni itd.). Aby sprawdzić czy można skorzystać z tej promocyjnej oferty, należy wpisać w telefonie kod *124*# – wyświetli się odpowiedni komunikat. Jeśli klient korzysta z innej taryfy, to może szybko i łatwo przejść na Orange Free na kartę, wprowadzając kod *101*40.

  • dodatkowy pakiet

W przypadku gdy paczka danych jest niewystarczająca można skorzystać z dodatkowego doładowania internetu – miesięcznego pakietu. Dostępne są paczki o wielkościach 1 i 5 GB ważne przez 30 dni – można je zamówić także w wersji cyklicznej. Jak doładować? Wystarczy wysłać SMS aktywacyjny o treści NET1 albo NET5 (koszt to odpowiednio 5 i 15 zł) na numer 360. By aktywować pakiet cykliczny, należy dopisać słowo CYKL – np. NET1 CYKL. Oczywiście można to zrobić również w aplikacji Mój Orange.

  • elastyczny pakiet

Każdy klient może także korzystać z elastycznych pakietów internetowych – ma aż 8 różnych wariantów doładowania. Każdy pakiet ma taką wielkość i jest ważny tyle dni, ile złotówek klient przeznaczy na jego zakup. Można wybrać spośród następujących pakietów: 1-, 3-, 5-, 7-, 10-, 30-, 50- i 100-dniowego. Aby włączyć dany pakiet, należy wysłać SMS pod numer 360 z odpowiednią komendą: AKT + liczba, np. AKT3, AKT7, AKT30, AKT100 itd. albo logując się do aplikacji Mój Orange.

Dodatkowy sposób na doładowanie internetu to zasilenie swojego telefonu za pośrednictwem strony doladowania.orange.pl. Zasilając swoje konto przez stronę, każdy otrzymuje dodatkowy bonus w postaci 5 GB danych – promocja ta łączy się z innymi usługami promocyjnymi.

Na stronie operatora dostępna jest instrukcja doładowania internetu: https://doladowania.orange.pl/oferta/jak-doladowac-internet/ .


Artykuł sponsorowany

Tags from the story