Jak robić zdjęcia nocą telefonem? Nightografia z tym modelem jest prosta – Samsung Galaxy S22 5G!

nightfotografia
Jeśli zastanawiasz się, jak robić zdjęcia nocą telefonem, nie musisz dłużej poszukiwać odpowiedzi. Z modelem S22 5G będzie to dużo prostsze niż kiedyś, gdyż aparat do zdjęć nocnych to niemal koronny punkt tego modelu | fot.: materiał partnera

Nightografia, czyli sztuka wykonywania zdjęć nocnych za pomocą smartfona, nie jest taka łatwa, jak mogłaby się wydawać. Na samym wstępie warto zaznaczyć, że przyda nam się dobry aparat do zdjęć nocnych. Czy Samsung Galaxy S22 5G może się nim pochwalić? Naszym zdaniem jak najbardziej – sprawdźmy, jakie cechy tego sprzętu będą mogły ułatwić Ci robienie zdjęć w każdych warunkach oświetleniowych.

Samsung Galaxy S22 5G – model z serii Galaxy S

Samsung Galaxy S22 5G to telefon pochodzący z najwyższej linii marki, czyli Galaxy S. Telefony z tej serii przyzwyczaiły swoich użytkowników do ostrych ekranów, wydajnych podzespołów oraz wysokiej jakości wykonania. W przypadku najnowszego modelu nie ma wyjątków – to urządzenie, po którym z każdej strony widać, że zostało wykonane z ogromną jakością i dbałością o najmniejszy detal.

Nie brakuje tutaj niczego, co mogłoby być potrzebne użytkownikowi smartfona. Co ważne, nie mówimy tutaj tylko o przeciętnych właścicielach telefonów, którzy używają ich głównie do dzwonienia i innych form kontaktu ze światem. W tym modelu znajdziesz wysokiej klasy aparat do zdjęć nocnych, podzespoły umożliwiające Ci ogrywanie najnowszych mobilnych gier czy ekran, na którym każdy serial czy film wyda się jeszcze bardziej wyrazisty niż wcześniej.

Nightografia w Samsungu Galaxy S22 5G

Jeśli zastanawiasz się, jak robić zdjęcia nocą telefonem, nie musisz dłużej poszukiwać odpowiedzi. Z modelem S22 5G będzie to dużo prostsze niż kiedyś, gdyż aparat do zdjęć nocnych to niemal koronny punkt tego modelu. Jakie cechy sprawiają, że Nightografia w tym telefonie stoi na tak wysokim poziomie?

Udało się to osiągnąć dzięki matrycy wyłapującej więcej światła, która została połączona z ultraprzejrzystym szkłem aparatu. Dzięki takiemu zestawieniu telefon znajdzie wystarczającą ilość światła do wykonania fotografii w praktycznie każdych warunkach i będziemy mogli mieć pewność, że przejdzie ono przez soczewkę aparatu, nie powodując refleksów. Ilość ziarna będzie niewielka, natomiast Twoje zdjęcie będzie zawsze odpowiednio doświetlone – co dotyczy także portretów dzięki trybowi aparatu dostawanemu do ich wykonywania.

Galaxy S22 5G – uniwersalny sprzęt dla każdego

Zdecydowanie jedną z największych zalet, jakie oferuje Samsung Galaxy S22 5G, to jego uniwersalny charakter. Co mamy przez to na myśli? To telefon, który docenią gracze, biznesmeni, amatorzy muzyki czy fotografowie – niezależnie od zadania, jakie wyznaczysz przed Twoim telefonem, będziesz mógł mieć pewność, że poradzi sobie z tym bardzo dobrze.Jest to zasługa połączenia konkretnych rozwiązań. Przykładowo odtwarzanie gier i filmów o jak najwyższej płynności jest możliwe dzięki odświeżaniu ekranów na poziomie 120 herców. To cecha mająca znaczenie głównie dla graczy, jednak każdy doceni wydajne działanie tego urządzenia. Przykłady takich połączeń można mnożyć, pewne jest natomiast jedno – jeśli wybierzesz Samsung Galaxy S22 5G sprawisz sobie funkcjonalny telefon, który dzięki topowej specyfikacji zostanie taki na długie lata.

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska

Materiał partnera

Tags from the story
,