Wybieramy najlepsze plecaki na laptopa – 5 propozycji

plecak na laptopa
Plecak na laptopa to bardzo dobra alternatywa dla toreb, które trzeba nosić w ręku | fot.: materiał partnera

Posiadanie laptopa wiąże się z tym, że trzeba go umiejętnie przechowywać. Dobrze zadbany laptop daje szansę na to, że będzie przez dłuższy czas Ci służyć i w przyszłości nie straci tak wiele na wartości. Plecaki na laptopa to świetna sprawa, która sprawia, że przemieszczanie się z urządzeniem odciąża nasze dłonie. Jeżeli jesteś zdecydowany na zakup plecaka na laptopa, to mamy nadzieję, że nasze propozycje ułatwią Ci jego wybór. Zapraszamy do lektury!

Jaki plecak na laptopa warto wybrać?

Ogromnym plusem posiadania plecaka jest możliwość schowania swojego laptopa w miejsce, w którym będzie bezpieczny i przede wszystkim nie będzie narażony na jakiekolwiek zarysowania. Plecak na laptopa to bardzo dobra alternatywa dla toreb, które trzeba nosić w ręku. Noszenie torby jest nieprzyjemne szczególnie w okresie zimowym, gdy powinniśmy chronić ręce przed wszechobecnym zimnem. Z kolei latem noszenie torby wzmaga pocenie się ręki, w której się ją trzyma, co zdecydowanie ogranicza poczucie komfortu. Plecak zupełnie odciąża nasze dłonie i tym samym nie narażamy się na ich odparzenia czy przemarznięcie.

To, jaki plecak na laptopa możesz wybrać, jest uzależnione przede wszystkim od Twojego gustu. Na rynku masz do wyboru wiele produktów, z których wybierzesz dla siebie ten odpowiedni zarówno pod względem materiału, jak i ceny. Jeżeli zastanawiasz się, jaki plecak na laptopa wybrać, musisz przed zakupem rozważyć, czy laptop będzie jedynym sprzętem, który będzie się w nim znajdować, czy też będziesz chciał przechowywać w nim różne akcesoria. Przygotowaliśmy kilka propozycji plecaków marki Semi Line, którym warto bliżej się przyjrzeć. Wszystkie poniższe propozycje znajdziesz w sklepie https://semiline.eu/collections/plecaki-na-laptopa.

Plecak miejski na laptopa 15,6 z portem USB – model P8011

Pierwszą naszą propozycją plecaka na laptopa, jaki warto wybrać, jest model P8011 marki Semi Line. Plecak wyróżnia się nowoczesnym designem w postaci przedniej komory stworzonej z usztywnionego panelu EVA, który to panel dodatkowo zabezpieczy Twój laptop i tym samym wzmocni jego ochronę przed upadkiem; jego wygląd został wykończony efektownym srebrnym logo „SL”. Warto zwrócić uwagę na to, że komora główna jest zamykana na podwójny suwak z wewnętrznymi kieszeniami. Ciekawostką jest, że tylny panel składa się z zamykanych na rzepy kieszeni na laptop czy tablet, a w przednim panelu znajdziesz kieszeń na akcesoria i pętlę, w której możesz umieścić swoje klucze. Zamek posiada wbudowany port USB i wejście audio na słuchawki. Tym samym będziesz mógł słuchać muzyki i jednocześnie ładować swój telefon.

Plecak miejski na laptopa 15,6 z portem USB – model P8007

Drugą z naszych propozycji jest model P8007, który charakteryzuje się bardziej stonowanym designem, dla niektórych może nawet bardziej eleganckim od poprzednika. Plecak składa się z komory głównej zamykanej na podwójny suwak, jednak to, co go wyróżnia spośród innych modeli, to jedna z bocznych kieszonek posiadająca funkcję RFID zabezpieczającą przed skanowaniem kart kredytowych. Gniazdo USB znajduje się na prawym boku i kable wmontowane są wewnątrz plecaka. Plusem plecaka jest to, że posiada gąbkowany materiał, który zarazem usztywnia plecy nie narażając ich na urazy. Posiada pasek na plecach do zawieszenie plecaka na walizce.

Plecak miejski na laptopa 15,6 z portem USB – model P8006

Kolejnym plecakiem jest model P8006 wyróżniający się dużą przednią kieszenią zamykaną na suwak oraz przednim panelem komory głównej wzmacniany wzdłuż grzbietu sztywnym stelażem. Ogromną jego zaletą jest Air-System, czyli system przepuszczania powietrza, który usztywnia i profiluje plecy. W porównaniu z poprzednikami, tym razem tylna kieszeń jest odpowiedzialna za przechowywanie laptopa bądź tableta, która jest zamykana na podwójny suwak. Plecak posiada specjalnie profilowane szelki z regulacją długości z dodatkowym pasem piersiowym. Oczywiście nie może w nim zabraknąć gniazda USB, dzięki któremu naładujesz swój telefon za pomocą powerbanka bez konieczności ładowania go w gniazdku sieciowym.

Plecak miejski na laptopa 15,6 z portem USB – model P8005

Model P8005 jest w pewnym sensie hybrydą poprzednich modeli, ponieważ posiada zdecydowaną większość cech poprzedników jak funkcję RFID i gąbkowane plecy. Sam wygląd jest bardzo młodzieżowy. Przedni panel plecaka jest wzmacniany wzdłuż grzbietu sztywnym stelażem. Plecak posiada regulację otwarcia panelu poprzez zapinane na rzep boczne elementy z podszewki oraz dodatkową kieszonkę na suwak z wysuwaną kieszonką z podszewki znajdującą się na lewym boku, wzdłuż pleców. Podobnie jak w przypadku poprzednich modeli, plecak posiada możliwość ładowania USB.

Plecak miejski na laptopa 15,6 z portem USB – model P8010

Ostatnią naszą propozycją jest model P8010, posiadający jak w przypadku P8011 przedni panel, który został skonstruowany z płyty EVA. Jest to plecak, który posiada odblaskowe elementy, dzięki czemu będziesz bardziej widzialny w nocy. Ważną cechą jest stylizowana metalowa rączka górna, która ułatwi jego zawieszanie oraz jest bez wątpienia gwarancją jakości. Dodatkowo plecak posiada dwie małe kieszonki na szelkach i jego komora główna jest zamykana na podwójny suwak z kieszeniami wewnątrz. Jest to bardzo elegancki plecak, którego z chęcią będą mogli używać zarówno klienci biznesowi, jak i studenci.

To, co wyróżnia plecaki Semi Line, to przede wszystkim wysoka jakość. Są to przedmioty posiadające wiele kieszeni, do których schowasz i akcesoria do laptopa czy tabletu, i inne przydatne gadżety. Firma stawia na maksymalne wykorzystanie powierzchni plecaka i nowoczesne technologie, co przejawia się w funkcjach RFID czy też odblaskowych elementach albo gniazdach USB, za pomocą których możesz naładować swój telefon.

Materiał partnera