Na jakie marki akcesoriów i ubrań warto oczekiwać zniżek z okazji Black Friday?

Wszystkie sklepy przez cały październik przygotowują się do Black Friday Polska: święta rabatów i atrakcyjnych cenowo ofert dla całej rodziny. Marzysz o opłacalnych zakupach w tym dniu? Wtedy zdecydowanie przydadzą Ci się przygotowane przez nas informacje na temat zniżek na najpopularniejsze marki ubrań i akcesoriów w Polsce! Podpowiadamy, jakie ubrania, buty, kosmetyki, a nawet sprzęt elektroniczny można kupić 27 listopada z rabatem do 90%.

Save the date: zbliża się Czarny Piątek

W tym roku Czarny Piątek wypada 27 listopada. Oznacza to, że tego dnia będziesz mógł kupić towary swoich ulubionych marek z ogromnym rabatem (czasami cena jest obniżona o 90%). Pamiętaj także, że pomimo dnia Czarnego Piątku i następującego po nim Cyber Poniedziałku, kiedy to będzie okazja do zrobienia tanich zakupów ubrań i akcesoriów przez Internet, wiele sklepów odzieżowych ustala dodatkowe daty wyprzedaży, nie ograniczając się do jednego dnia.

Jeśli również doceniasz możliwość robienia opłacalnych zakupów, znajdź najlepsze oferty na rabato.com/pl/black-friday i zaoszczędź swoje pieniądze. Zostań jednym z tych Polaków, którzy rzetelnie przygotowują się do Czarnego Piątku! Jak świadczą statystyki, w 2020 r. 68% Polaków planuje skorzystać z ofert promocyjnych na końcu listopada, a 34% oszczędzało na to pieniądze w ciągu roku.

Black Friday: historia i współczesność

Korzeni Czarnego Piątku warto poszukiwać w Stanach Zjednoczonych, gdzie dokładnie w ostatni piątek listopada odbywa się majestatyczna wyprzedaż, po której zaczynają się świąteczne wyprzedaże. Tradycja ta pojawiła się pod koniec XIX w., a samo pojęcie “Czarny Piątek” zostało użyte w 1966 r. W Polsce tradycja organizowania Czarnych Piątków pojawiła się po 1989 r. i obecnie wyprzedaże organizowane są przez większość sklepów. Największą popularnością cieszą się zniżki na ubrania, gdyż sięgają nawet 90%. W jakich sklepach i jakich dokładnie marek warto poszukiwać? Przedstawiamy nasze rekomendacje.

manekiny przecena w sklepie
W tym roku Czarny Piątek wypada 27 listopada | fot.: materiał partnera

Ubrania i akcesoria dla całej rodziny

ZARA, Bershka, Victoria`s Secret, Wagoon, Tally Wail, Mango, H&M oraz wiele innych sieciowych sklepów odzieżowych z okazji Czarnego Piątku zaoferuje swoim klientom dobre zniżki zarówno na ubrania męskie, kobiece i dziecięce, jak i na akcesoria: torebki, buty, biżuterię itp. W tych sklepach warto również poszukać elementów garderoby niezbędnych w jesienno-zimowym okresie: czapek, pasków, krawatów, rękawiczek, szalików, szali, kominów itp.

Towary dla dzieci ze zniżką

W takich sklepach jak: Smyk, Lego, Toys’R’Us, Wyspa Skarbów i w wielu innych kupimy nie tylko ubrania dla dzieci (zarówno niemowląt, jak i starszych), ale także zabawki, akcesoria do edukacji, niektóre produkty żywnościowe. Robiąc zakupy w Czarny Piątek możesz kupić swoim pociechom wygodne i śliczne ubrania na co dzień, które zapewnią niesamowity komfort i przyjemność ich noszenia.

Wygodne buty w promocyjnej cenie

Promocje w ramach Black Friday Polska dotyczą również markowego obuwia, które różni się od tanich odpowiedników praktycznością, wygodą i wytrzymałością. Globalne rabaty będą dotyczyć wszystkich typów obuwia: męskiego, damskiego i dziecięcego, a w poszukiwaniach warto udać się do takich sklepów, jak: CCC, Ryłko, Badura, Venezia i innych.

Akcesoria i inne drobiazgi

Jeśli nie interesuje Cię zakup ubrań, ale chcesz uzupełnić swoją garderobę o ciekawe akcesoria, Czarny Piątek jest ku temu świetną okazją: oszczędność może sięgać od 20% do 90%, a wśród sklepów, do których warto udać po te elementy garderoby na szczególną uwagę zasługują: YES, Apart, Ania Kruk. W większości tych sklepów stali klienci także mogą liczyć na dodatkową zniżkę.

Jak można zauważyć, opłacalne i szybkie zakupy ubrań i akcesoriów w dniu Czarnego Piątku mogą stać się świetnym wyborem dokonanym w celu odmienienia garderoby całej rodziny. Dlatego warto skorzystać z tej korzystnej okazji! Korzystając dodatkowo z gazetek promocyjnych możesz zaoszczędzić jeszcze więcej, a następnie wydać te pieniądze na świetną rozrywkę dla całej rodziny lub większe zakupy.


Materiał partnera zewnętrznego