Zabudowa wywrotka Iveco Daily 3,5t – Dlaczego warto się na nią zdecydować

iveco daily wywrotka
Dlaczego zabudowa kiper to dobry wybór? Dlaczego warto wybrać akurat tę marki Iveco? | fot.: materiał partnera

Mamy dzisiaj do wyboru niemal nieograniczoną liczbę rodzajów samochodów ciężarowych. Różnorodność ta jest niezbędna ze względu na zróżnicowane potrzeby użytkowników. Niemniej jednak istnieją rozwiązania uniwersalne, przydatne w bardzo wielu sytuacjach. Dobrym przykładem jest Iveco Daily z zabudową wywrotką. Dlaczego zabudowa kiper to dobry wybór? Dlaczego warto wybrać akurat tę marki Iveco?

Czym jest zabudowa wywrotka Iveco?

Omawiana przez nas Iveco zabudowa wywrotka to tył pojazdu ciężarowego, charakteryzujący się niskimi krawędziami bocznymi i brakiem zadaszenia. Co więcej, platforma jest ruchoma w pionie. Wymienione cechy charakteryzują każdą zabudowę wywrotkę, która bywa również określana jako zabudowa kiper. Natomiast Iveco to marka pojazdu. Aktualnie, a tak naprawdę już od niemal pół wieku, Iveco to najpopularniejszy producent samochodów ciężarowych i półciężarowych. Włoska marka jest znana na całym świecie, nie tylko z niezawodnych, ale również z najnowocześniejszych samochodów tego typu.

Iveco zabudowa wywrotka jako rozwiązanie uniwersalne

Na docenienie zasługuje uniwersalność zabudowy wywrotki. Mowa o zabudowie cechującej się dużą wytrzymałością i pojemnością, a jednocześnie stosunkowo niewielką wagą. Przykładowo, w Iveco zabudowa wywrotka zwiększa wagę samochodu jedynie do niecałych 3,5t. Niewielka waga wynika z braku ścian i zadaszenia. Oczywiście, w niektórych przypadkach może to być minus. Jeśli pada deszcz, brak zadaszenia oznacza brak zabezpieczenia. Co prawda zabudowa wywrotka Iveco Daily nie gwarantuje ochrony przed deszczem, jednak ładunek można przecież zabezpieczyć w dowolny inny sposób. Natomiast otwarty tył umożliwia transport wysokich towarów. Co więcej, otwarty tył wraz z definiującą wywrotkę ruchomością zabudowy, gwarantuje łatwy załadunek i rozładunek.

Dlaczego zabudowa wywrotka Iveco Daily?

Nie ma wątpliwości, że zabudowa kiper to rozwiązanie godne uwagi. Jednak czemu warto wybrać ofertę akurat marki Iveco? Przemawiają za tym między innymi następujące argumenty:

  • kilkudziesięcioletnia renoma marki,
  • innowacyjne rozwiązania,
  • możliwość wprowadzenia indywidualnych modyfikacji,
  • funkcjonalność dodatkowa w formie ruchomości wywrotki w poziomie, a nawet na skos,
  • niezawodność.

Zarówno użytkownicy komercyjni, jak i prywatni, chętnie korzystają z zabudowy wywrotki. Iveco Daily to ich najczęstszy wybór. Biorąc pod uwagę prestiż producenta oraz rzeczywistą jakość jego pojazdów, trudno się temu dziwić.

Materiał partnera

Tags from the story
,