Wynajem długoterminowy – jakie samochody warte uwagi?

wynajem długoterminowy
Przy wyborze wynajmu długoterminowego nie trzeba dbać o samochód od strony technicznej. To również doskonała opcja dla tych, którzy nie chcą poświęcać czasu na wizyty w serwisie oraz zmianę opon | fot.: materiał partnera

Alternatywą leasingu jest obecnie długoterminowy wynajem auta. Ta druga opcja coraz częściej wybierana jest przez większość osób, a zwłaszcza przedsiębiorców. Ciężko jest sobie bowiem w niektórych przypadkach wyobrazić swoją pracę bez samochodu. Również Ci mniejsi przedsiębiorcy potrzebują w swojej pracy dobrego pojazdu, zwłaszcza jeśli ich usługi skupiają się na dowozie pod konkretny adres. Jakie samochody są w takim razie przez nich najchętniej wybierane?

BMW a wynajem długoterminowy – czym auto zyskuje uznanie wśród ludzi?

Mimo, iż modeli samochodów BMW jest naprawdę wiele, do tych najczęściej wybieranych zalicza się BMW318i. Pojazd cieszy się naprawdę sporym zainteresowaniem, a przy tym wyróżnia się bogatym wyposażeniem. Posiada klimatyzację, poduszki powietrze z każdej strony, elektrykę szyb oraz radio CD. Mocne silniki w połączeniu z tylnym napędem powodują, że samochód BMW318i posiada to coś, co przyciąga ludzi. Kondycja auta zależy głównie od tego, z jakiego kraju on pochodzi. Najchętniej wybierane modele to te z Niemiec. BMW118i to nowoczesny samochód, który nie posiada aż tyle problemów z układem wtryskowym.

Jedną z wielu zalet, dzięki której BMW318i dodatkowo wyróżnia się na tle innych samochodów, to świetne zawieszenie, które wspomagane jest przez tradycyjny układ kontroli stabilności. Świetnie sobie ono radzi z usuwaniem odgłosów pracy zawieszenia, a dodatkowo pozwala poczuć w pełni kontrolę nad własnym pojazdem. Od paru lat, model tego samochodu posiada również system, dzięki któremu możemy odzyskać energię w trakcie hamowania, przy pomocy pewnej funkcji.

Jakie są zalety wynajmu długoterminowego?

Wynajem długoterminowy polega na korzystaniu z samochodu za opłatą do czasu skończenia się umowy. Jest to rozwiązanie dla osób, które nie chcą własnego samochodu lub nie planują leasingu. Do głównych jego zalet można zaliczyć dużą prostotę, minimalne formalności oraz komfort podróży. Opłaty za wynajem są zdecydowanie niższe niż za leasing pojazdów. Długoterminowy wynajem to przede wszystkim szeroki wybór samochodów – od osobowych, po dostawcze. Wybierając opcję wynajmu, można również wybrać inne dodatkowe pakiety, które dostępne są nie tylko dla klientów indywidualnych, ale też tych komercyjnych.

Przy wyborze wynajmu długoterminowego nie trzeba dbać o samochód od strony technicznej. To również doskonała opcja dla tych, którzy nie chcą poświęcać czasu na wizyty w serwisie oraz zmianę opon. Miesięczny czynsz zawiera wszystkie wspomniane usługi. Nie trzeba się martwić kupnem samochodu, ponieważ gdy umowa się kończy, można je bez problemu zwrócić i jeśli ma się ochotę – wynająć kolejne auto. Co więcej, nie trzeba się martwić kosztami na start, to od nas samych zależy, jaką opłatę na początku się przeznaczy – można z niej także zrezygnować w każdej chwili.

Materiał partnera

Tags from the story