Mobilna wulkanizacja Warszawa dba o Twoje bezpieczeństwo

wulkanizacja
Nie trzeba mieć dużego doświadczenia z branży wulkanizacyjnej, aby stwierdzić czy naprawa ogumienia jest możliwa, czy trzeba zamówić wymianę opon na nowe | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Każdy kierowca wie, jak ważne dla bezpieczeństwa na drodze są sprawne opony w jego samochodzie. Niestety, jest to jeden z najbardziej podatnych na uszkodzenia elementów pojazdu. Najechanie na ostrą krawędź krawężnika, gwóźdź, wkręt lub wpadnięcie do wyrwy w jezdni. Nietrudno o uszkodzenie opony, a konsekwencje tego mogą być naprawdę poważne. Co w takim przypadku powinno się zrobić? Jeśli takie zdarzenie miało miejsce daleko od domu, bezpiecznie jest zjechać na pobocze lub parking, zabezpieczyć pojazd i ocenić zniszczenia. Następnie powinniśmy zadzwonić po mobilny serwis opon i opowiedzieć swoją historię. Na miejsce zostanie skierowany wóz serwisowy z pracownikami. Jeśli będzie to możliwe, wykonają oni naprawę ogumienia, umożliwiając ci dalszą, bezpieczną podróż. A co jeśli mobilna wulkanizacja Warszawa stwierdzi, że opona nie nadaje się do naprawy i dalszego użytku? I w tym przypadku nie pozostaniesz bez pomocy.

Jak pomaga mobilny serwis opon?

Oprócz wymiany opon na miejscu awarii świadczymy również szereg innych usług. W przypadku, jeśli szybka wymiana opon nie jest możliwa, możemy zaoferować sprzedaż koła dojazdowego, które pozwala kontynuować podróż do domu lub warsztatu celem kupna nowego ogumienia. W tym miejscu należy zaznaczyć, że koło dojazdowe pozwala na jazdę z ograniczoną prędkością, która nie powinna przekraczać 50 km na godzinę. Mobilny serwis Warszawa może również dostarczyć Państwu komplet nowych opon i dokonać ich montażu na miejscu awarii, zabierając ze sobą uszkodzone ogumienie. W tym przypadku należy to zgłosić podczas rozmowy telefonicznej z nami.

Po czym sprawdzić, że naprawa ogumienia jest niemożliwa do wykonania?

Nie trzeba mieć dużego doświadczenia z branży wulkanizacyjnej, aby stwierdzić czy naprawa ogumienia jest możliwa, czy trzeba zamówić wymianę opon na nowe. Jeżeli opona jest przecięta z boku, to niestety nic więcej nie można z nią zrobić — trzeba założyć nowe opony na felgi. Jeśli natomiast usterka spowodowana jest gwoździem lub wkrętem wbitym do bieżnika, to jest to typowa awaria, którą w prosty sposób możemy usunąć. Warto dodać, że nasza mobilna wulkanizacja ma przenośne klucze udarowe pozwalające obsługiwać również maszyny budowlane i rolnicze. Skorzystaj z naszej pomocy, jeśli w twoim ciężkim sprzęcie doszło do awarii opony i chcesz usunąć usterkę w czasie transportu. Nie obawiamy się trudnych zleceń i jesteśmy przygotowani do naprawy ogumienia w każdym rodzaju pojazdu, niezależnie od jego przeznaczenia.

Materiał partnera zewnętrznego

Tags from the story