Wybierz opakowanie dla siebie lub swojej firmy

Opakowania kartonowe
Viki Family ma w swoim asortymencie różnorodne: opakowania kartonowe, pudełka kartonowe, pudełka wysyłkowe oraz opakowania tekturowe wszelakich kształtów i rozmiarów. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Wydarzenie firmowe, a może potrzeba zapakowania dużej ilości własnych paczek? Przedstawiamy firmę Viki, w której znajdziecie m.in.: opakowania kartonowe, opakowania tekturowe, pudełka z nadrukiem, opakowania kaszerowane. Przeczytajcie poniższy artykuł, aby dowiedzieć się:

  • co znajduje się w asortymencie sklepu,
  • jakie są zalety zakupów w Viki Family,
  • więcej szczegółów o firmie.

Bogaty asortyment firmy

Viki Family ma w swoim asortymencie różnorodne: opakowania kartonowe, pudełka kartonowe, pudełka wysyłkowe oraz opakowania tekturowe wszelakich kształtów i rozmiarów. To jeden z największych producentów opakowań na terenie Warszawy i okolic. Z mniejszego asortymentu dostępne są m.in. koperty, które ulegają 100% recyklingowi. Na stronie można znaleźć również wkładki, kratki oraz wypełniacze. Dzięki zaawansowanemu i zróżnicowanemu parkowi maszynowemu firma ma możliwość wykonać opakowania w dowolnym wymiarze i fasonie.

Posiada ona 4-kolorowe drukarki flexograficzne gwarantujące wysokiej jakości nadruki. Natomiast wielopunktowe składarko – sklejarki umożliwiają szybkie i precyzyjne klejenie.

Na stronie www znajduje się również sklep internetowy, na którym można dokonać bezpośrednio zakupu.

Korzyści z zakupów w Viki Family

Niewątpliwą zaletą zakupów jest doświadczony i wykwalifikowany personel. To zespół doświadczonych technologów, którzy pomogą w doborze optymalnego rodzaju tektury, zaproponują odpowiedni wymiar i fason opakowania. Dodatkowo w firmie dostępny jest ploter, więc bez ponoszenia wstępnych kosztów przygotowalni możliwe jest przedstawienie prototypu pudła do akceptacji. Potwierdzeniem wysokiej jakości obsługi Klientów, jest wprowadzenie w 2001 roku Systemu Zarządzania Jakością zgodnie z normą PN – ISO 9001:2008.

O firmie Viki Family

Viki Family to duża, polska firma produkująca opakowania tekturowe od ponad 20 lat. Dzięki nowoczesnemu zarządzaniu oraz szczególnej dbałości o jakość obsługi Klientów przedsiębiorstwo stało się czołowym producentem opakowań tekturowych na rynku województwa mazowieckiego. Obecnie Viki Family zatrudnia prawie 100 pracowników, miesięcznie przetwarza 1 500 000 m2 tektury, posiada zaawansowany technologicznie i zróżnicowany park maszynowy oraz dysponuje halami produkcyjno-magazynowymi o powierzchni 6500 m2. Firmę wyróżnia krótki termin realizacji oraz wysokiej jakości usługi potwierdzone certyfikatami i nagrodami m.in. nadawanymi przez Puls Biznesu. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie, biura i zakłady produkcyjne w miejscowości Zabraniec.


Materiał partnera zewnętrznego

Tags from the story
, ,