W nju mobile doładujesz kilka kont naraz – jak to zrobić?

Doładowywanie telefonu
Doładowanie telefonu powinno być szybkie i proste. Praktycznie u wszystkich operatorów komórkowych możesz doładować konto na wiele sposobów i wybrać ten, który najbardziej Ci odpowiada | fot.: pixabay.com

Doładowanie telefonu przez internet jest szybkie i wygodne. Jeśli chcesz jednak doładować kilka kont, kosztować Cię to będzie więcej czasu i wysiłku. Chyba że jesteś w nju mobile. Sprawdź, jak skorzystać z możliwości doładowania kilku telefonów naraz, którą daje operator.

Najczęstsze sposoby doładowania telefonu

Doładowanie telefonu powinno być szybkie i proste. Praktycznie u wszystkich operatorów komórkowych możesz doładować konto na wiele sposobów i wybrać ten, który najbardziej Ci odpowiada. Najpopularniejsze z nich to:

 • Specjalna strona operatora, która służy do doładowań;
 • Strona internetowa lub aplikacja mobilna banku;
 • Inne strony internetowe i aplikacje, które umożliwiają doładowanie telefonu;
 • Karta zdrapka lub paragon z kodem, czyli tradycyjne doładowanie, które kupisz w różnych sklepach, supermarketach, kioskach, na stacjach benzynowych, czy na Poczcie;
 • Bankomaty i terminale kart płatniczych;
 • Telefon na abonament w tej samej sieci;
 • Salon operatora.

Co jednak, jeśli chcesz doładować kilka telefonów? Niestety, zwykle musisz po prostu powtórzyć wybraną procedurę dla każdego konta z osobna. Nawet najwygodniejsze sposoby, czyli doładowania przez internet, zajmują wtedy więcej czasu i stają się bardziej uciążliwe, bo musisz sporo się naklikać. W nju mobile możesz jednak doładować kilka telefonów za jednym zamachem, a cała procedura jest prawie tak szybka, jak przy pojedynczym numerze.

Jak doładować kilka kont naraz w nju mobile?

Żeby doładować kilka telefonów w nju, wejdź na stronę doładowań operatora (https://doladowania.njumobile.pl/). Zobaczysz niebieski, podkreślony napis „doładuj jeden numer”. Obok będzie jednak opcja „doładuj wiele numerów”. Gdy ją klikniesz, strona się przeładuje.

Wprowadzasz wtedy w odpowiednie pola numer pierwszego telefonu, który chcesz doładować, oraz nominał doładowania. Następnie klikasz żółte pole z napisem „dodaj numer”. Gdy to zrobisz, poniżej wpisanych już danych pojawią się pola dla drugiego telefonu. Wpisujesz jego numer i wybierasz kwotę doładowania. Całą procedurę powtarzasz tyle razy, ile kont chcesz doładować.

Co zrobić, gdy wpisałem już wszystkie numery i kwoty doładowań?

Gdy już uzupełnisz dane do wszystkich kont, które chcesz doładować, procedura wygląda już dalej tak samo, jak gdybyś doładowywał jeden telefon. Zostało Ci więc tylko kilka kroków do zrealizowania doładowań.

 1. Wpisujesz adres email, na który zostanie wysłane potwierdzenie realizacji doładowania
 2. Klikasz na wybraną formę płatności (systemy bankowości elektronicznej 22 różnych banków lub transakcja za pomocą karty płatniczej).
 3. Zaznaczasz okienko z oświadczeniem, że akceptujesz politykę prywatności i regulamin usługi doładowań.
 4. Klikasz „płacę”, a system przekierowuje Cię na stronę płatności kartą lub na stronę banku;
 5. Finalizujesz transakcję doładowania kilku kont naraz w nju mobile.

Artykuł sponsorowany

Tags from the story
,