Czym wyróżnia się Hydra Energetic od L’Oreal?

Czym wyróżnia się Hydra Energetic od L'Oreal?
Panowie są równie wymagającymi konsumentami, jeśli chodzi kosmetyki, co panie. | fot.: materiał zewnętrzny

Panowie lubią kosmetyki, które mają w sobie ukryte nowoczesne formuły sprawiające, że ich skóra wygląda doskonale przez wiele godzin. W tym przypadku warto wziąć pod uwagę aqua gel L’Oreal Hydra Energetic. Gwarantuje nawilżenie i pobudzenie na cały dzień, a wszystko dzięki innowacyjnej technologii Air-Gel Technology, czyli „klimatyzacji dla skóry”.

Panowie są równie wymagającymi konsumentami, jeśli chodzi kosmetyki, co panie. Oczekują skutecznego i szybkiego działania stosowanych preparatów. Ich cera znacznie się różni od tej, którą mają kobiety. Codzienne golenie i stosowanie wód po goleniu z alkoholem etylowym sprawia, iż często cera jest bardzo podrażniona. Pomocny może być L’Oreal Hydra Energetic, który dzięki nowoczesnej formule działa wielopłaszczyznowo na męską skórę, nadając jej unikatowego, doskonałego i promiennego blasku.

Idealna skóra u każdego

Wiele preparatów nawilżających przynosi ukojenie suchej skóry, ale ma krótkotrwałe działanie. Dlatego wybierając kremy bądź żele nawilżające, należy zwrócić uwagę na to, jak długo działa preparat, pozostawiając miękką w dotyku cerę. Nikt bowiem nie lubi (i wiele osób nie ma na to czasu) nakładać specyfiki nawilżające w ciągu dnia. Tu znów warto docenić L’Oreal Hydra Energetic. Ów aqua gel skutecznie działa przez całą dobę. Skóra jest intensywnie nawilżona, co daje mężczyźnie uczucie komfortu przez cały dzień.

Specyfik nie zostawia tłustej formuły na twarzy i bardzo szybko się wchłania, pozwalając skórze oddychać. Nie ma bowiem nic gorszego niż długie czekanie, aż kosmetyk się wchłonie. Dodatkowo kosmetyk zapobiega błyszczeniu się skóry. Lekka, żelowo-wodnista konsystencja przyjemnie się aplikuje, nie pozostawia uczucia lepkości. Można ją stosować nawet tuż po goleniu, bowiem L’Oreal Hydra Energetic koi podrażnienia i zwalcza uporczywe pieczenie powstałe na skutek usuwania zarostu. Działanie preparatu czujemy natychmiast po jego aplikacji. Długotrwałe i regularne stosowanie kosmetyku gwarantuje efekt pięknej, zdrowej i nawilżonej skóry.

Idealne orzeźwienie!

Opuchnięta, zaspana twarz z rana? To problem wielu osób – także mężczyzn. Wówczas z pomocą przychodzą kosmetyki, które dodatkowo chłodzą i niejako „energetyzują” cerę, sprawiając, że wygląda na pobudzoną i wypoczętą. W L’Oreal Hydra Energetic zastosowano nowoczesną technologię Air-Gel Technology, a więc tzw. klimatyzację dla skóry. Natychmiastowe działanie chłodzące daje ultraświeżość przez wiele godzin. Ta przełomowa, innowacyjna formuła łączy m.in. termalną wodę morską, która, jak wiadomo, jest niezwykle bogata w minerały, ze specjalnie skomponowanymi składnikami pochłaniającymi pot i zwalczającymi nadmiar wydzielanego sebum. To zapewnia, że skóra wygląda doskonale przez cały dzień – nie błyszczy się i nie świeci.


Materiał zewnętrzny