Poznaj innowacyjną formułę Garnier Neo spray

Poznaj innowacyjną formułę Garnier Neo spray
To pierwsza gama tak skutecznych, a zarazem delikatnych antyperspirantów, która radzi sobie nie tylko z problemem pocenia, ale też wrażliwością skóry po depilacji. | fot.: materiał zewnętrzny

Innowacyjny – to często nadużywane słowo. Jednak w przypadku Garnier Neo spray jest ono całkowicie uzasadnione i oddaje istotę rzeczy. To pierwsza gama tak skutecznych, a zarazem delikatnych antyperspirantów, która radzi sobie nie tylko z problemem pocenia, ale też wrażliwością skóry po depilacji. I przy tym wszystkim jest niewyczuwalna w dotyku.

Garnier Neo spray to antyperspiranty łagodne dla skóry i jednocześnie bezwzględne oraz bezlitosne dla potu, wilgoci, a także przykrego zapachu. Chronią i koją podrażnioną lub zaczerwienioną skórę pod pachami przez 48 godzin oraz działają bakteriobójczo. Do tego Garnier Neo spray zostały wyposażone w zaawansowany technologicznie aplikator, który zapewnia pełne pokrycie skóry oraz delikatnie ją pielęgnuje (m.in. wykorzystuje do tego pantenol).

Garnier Neo spray i jego aplikator

Dzięki pantenolowi antyperspirant Garnier Neo spray jest odpowiedni dla kobiet, które zmagają się z nadwrażliwością i uczuciem pieczenia skóry po zabiegu golenia lub depilacji. W produktach z gamy Garnier Neo spray znajdziemy także ultra absorbujący minerał wulkanicznego pochodzenia, który wchłania nadmiar wilgoci sto razy szybciej niż tradycyjny talk. Wystarczy nacisnąć we wskazanym miejscu „press”, a uwolnimy spray trafi prosto w miejsce przeznaczenia. Poza tym przezroczysty, szczelnie osadzony korek dobrze chroni aplikator przed zanieczyszczeniami, zapobiegając też niekontrolowanemu wydostaniu się produktu.

I to właśnie temu dozownikowi warto poświęcić nieco więcej uwagi. Ma on kształt okręgu i dziesięć równo rozłożonych, cienkich otworów, przez które ulatnia się sucha mgiełka. Ta innowacja to wynik pięciu lat badań, które wypracowały jedenaście patentów i pozytywne wyniki testów skuteczności, nie tylko w warunkach laboratoryjnych, ale też w prawdziwym życiu. Dozownik Garnier Neo spray stanowi dobrą alternatywę dla wysoko ciśnieniowych tradycyjnych sprayów, szczególnie że wysycha on dwa razy szybciej niż takie właśnie kosmetyki. Wraz z Garnier Neo spray dostajemy zatem suche wykończenie codziennej pielęgnacji skóry pod pachami. Produkt nie rozpyla się na boki, ale dokładnie rozprowadza po powierzchni skóry, zapobiegając plamom i białym śladom na ubraniach. Odzież, w tym obcisłe, białe topy, nie ucierpi podczas stosowania tego antyperspirantu.

Granier Neo spray: pozostałe cechy

Z Garnier Neo spray nie musimy obawiać się mrowienia i pieczenia. A uczucie świeżości towarzyszy nam niezależnie od warunków pogodowych (upałów czy chłodów), a także sytuacji, w której się znajdujemy (intensywne treningi, stresujące zdarzenia). Garnier Neo spray jest też w pełni bezpieczny i odpowiada potrzebom skóry każdego typu. Brak alkoholu etylowego oraz parabenów od razu się odczuwa. Podobnie jak obecność subtelnych nut kwiatowych: róży, piwonii oraz frezji. Zapach nie jest nachalny i nie ulatnia się zbyt szybko. Nie konkuruje również z perfumami, ciągle znajduje się na swoim miejscu, czyli pod pachami. I co ciekawe, Garnier Neo spray dostępne są również w formie suchego kremu.


Materiał zewnętrzny