Dwie znane odżywki do rzęs – porównaj je z nami!

odżywki do rzęs
Szukając najlepszego kosmetyku do pielęgnacji i wzmacniania rzęs nie można zapomnieć o jego składzie | fot.: pixabay

Kobiety coraz częściej szukają dobrych kosmetyków do pielęgnacji rzęs. Chcą je wydłużyć, pogrubić i wyraźnie wzmocnić. Jednak na rynku pojawia się coraz więcej odżywek, które różnią się od siebie pod wieloma aspektami i wybranie tej najlepszej staje się problemem. Wśród preparatów dostępnych w Polsce istnieją dwa produkty cieszące się dużą popularnością i zainteresowaniem. Chcesz dowiedzieć się, który z nich jest lepszy? W takim razie zapoznaj się z naszym poradnikiem, gdzie porównujemy dwie popularne odżywki do rzęs. Przekonaj się, która z nich pozwala na osiągnięcie lepszych efektów.

Odżywka MiraLash i EleverLash – skład

Szukając najlepszego kosmetyku do pielęgnacji i wzmacniania rzęs nie można zapomnieć o jego składzie. To właśnie on ma wpływ na to jak działa kosmetyk, a także jakie efekty pozwala osiągnąć. Warto wiedzieć, że największe znaczenie mają składniki aktywne, które pozwalają nie tylko na wzmocnienie, ale również wydłużenie włosków. W odżywce MiraLash znajduje się Biotinoyl Tripeptide-1, który jest również kluczowym składnikiem w EleverLash. Dodatkowo w EL znajduje się bimatoprost, którego nie ma w pierwszym produkcie. Więcej na temat tego jakie różnice w składzie można zauważyć między tymi dwoma kosmetykami przeczytasz na stronie https://eleverlashpoland.pl/blog/porownania/miralash-opinie-cena-sklad-porownanie-do-eleverlash/. Pamiętaj im bogatszy skład, tym lepiej!

Odżywka MiraLash i EleverLash – stosowanie

Metodologia stosowania odżywek do rzęs jest bardzo podobna. Producenci obu kosmetyków zalecają regularną aplikację, każdego dnia. Najlepiej, by odżywki było nakładane wieczorem, kiedy rzęsy są dokładnie oczyszczone. Dzięki temu w nocy nastąpi ich głębokie odżywienie i regeneracja.

Odżywka MiraLash I EleverLash – efekty

To właśnie efekty są najważniejszym kryterium, o którym trzeba pamiętać podczas wyboru kosmetyków do pielęgnacji i wzmacniania rzęs. W przypadku odżywki MiraLash można liczyć na wzmocnienie włosków i zwiększenie ich objętości. Odżywka EleverLash dodatkowo przyczynia się do wydłużenia fazy wzrostu włosków, dzięki czemu dochodzi do ich wyraźnego wydłużenia. Wcześniej wspomniany bimatoporost, który znajduje się w jej składzie przyczynia się do przyciemnienia włosków. To oznacza, że oprawa oczu jest doskonale zaznaczona i podkreśla spojrzenie.

Materiał partnera

Tags from the story