Efekt rzęs a la Kim Kardashian – na czym polega i jak go osiągnąć?

piękne rzęsy
Piękne rzęsy to marzenie wielu kobiet, na szczęście dzisiaj można zyskać spektakularny efekt stosując łatwe metodyPiękne rzęsy to marzenie wielu kobiet, na szczęście dzisiaj można zyskać spektakularny efekt stosując łatwe metody | fot.: materiał partnera

Długie, podkręcone i gęste rzęsy, to marzenie wielu kobiet. Dodają uroku i charakteru, twarz wygląda atrakcyjniej a przedstawicielki płci żeńskiej czują się w takich rzęsach po prostu atrakcyjnie. Aby uzyskać taki efekt, należy zapomnieć o tradycyjnym, drogeryjnym tuszu do rzęs. Trzeba natomiast zdecydować się na metody przedłużania, dzięki którym efekt będzie najbardziej satysfakcjonujący. Przedłużone rzęsy to również wygoda, ponieważ dzięki temu zabiegowi nie trzeba codziennie wykonywać ich makijażu.

Przedłużanie rzęs

Kim Kardashian inspiruje wiele kobiet. Jej rzęsy stały się wyznacznikiem stylu dla wielu kobiet. Osiągnięcie rzęs z efektem Kim Kardashian jest możliwie dzięki dobraniu odpowiedniej techniki oraz produktu. Aby efekt był jak najlepszy, konieczne jest stosowanie odpowiednich produktów, dobrej jakości. Warto więc korzystać z oferty zaufanych sklepów, przykładem może być Wonderlashes. 

Produkty dobrej jakości

Wyżej wspomniany sklep ma wiele produktów, których użycie pozwala na wygodną, szybszą i bardziej efektywną pracę:

Rzęsy Camellia Lashes to wyjątkowa linia, dzięki której aplikacja jest szybka i łatwa, a efekt profesjonalny. Dzięki niej można uzyskać nie tylko rzęsy Kim Kardashian, ale również inne uzyskane za pomocą metody objętościowej. Dzięki bogatej ofercie można wybrać taki produkt, który spełni oczekiwania w najwyższym stopniu. Zarówno fanki mocniejszych jak i delikatniejszych odcieni znajdą to, czego szukają.

Podsumowanie

Piękne rzęsy to marzenie wielu kobiet, na szczęście dzisiaj można zyskać spektakularny efekt stosując łatwe metody. Bardzo częstym wyborem są  rzęsy metodą objętościową. Jest łatwa, skuteczna i stosunkowo szybka. Bez dobrych produktów nie ma mowy o dobrej jakości usłudze. Dlatego właśnie nie warto zaopatrywać się w niezaufanych miejscach.

Wiele Pań obawia się, iż przedłużone rzęsy będą wyglądały sztucznie i nieestetycznie. Rzeczywiście może tak się stać, jeśli do zabiegu zostaną wykorzystane nieodpowiednie produkty, których aplikacją zajmie się osoba bez doświadczenia. Dlatego właśnie przed zdecydowaniem się na konkretne usługi, trzeba zapoznać się z opiniami na temat danego miejsca, dowiedzieć się od ilu lat stylistka zajmuje się tego typu pracami. Warto również poprosić o przykładowe realizacje, aby móc zobaczyć efekty pracy konkretnej stylistki. 

Materiał partnera