Koncertowe połączenie barw na paznokciach

hybrydowe paznokcie
Stylizacja paznokci lakierami hybrydowymi cieszy się coraz większą popularnością | fot.: stock.adobe.com

Jeśli należysz do grona osób, które w pandemicznej rzeczywistości coraz mocniej tęsknią za koncertami, z pewnością zachwyci Cię propozycja połączenia lakierów hybrydowych MYLAQ z kolekcji My Sounds z najnowszymi propozycjami z serii Special Edition. Dlaczego w ogóle warto postawić na lakiery hybrydowe? Na to pytanie odpowiadamy w naszym artykule.

Czym są lakiery hybrydowe?

Stylizacja paznokci lakierami hybrydowymi cieszy się coraz większą popularnością. Taki manicure jest dużo trwalszy od tradycyjnego i można go z powodzeniem wykonać w domu. Podstawę stylizacji hybrydowej stanowią specjalne lakiery zapewniające trwały efekt bez odprysków i smug. Dzięki utwardzeniu za pomocą lamp stylizacja utrzymuje się długo, a efektem można cieszyć się zaraz po wykonaniu manicure i utwardzeniu, które trwa chwilę. Manicure hybrydowy utrzymuje się na paznokciach aż do 3 tygodni. Lakiery hybrydowe występują w niezliczonej ilości odcieni. Mogą być  kryjące, transparentne, z efektem klasycznym lub brokatowym. Możliwe jest też matowe wykończenie.

Koncertowo z brokatem

Wśród lakierów MYLAQ bardzo ciekawie prezentuje się kolekcja nawiązująca do gatunków muzycznych. Żółty lakier My Soul Music o głębokiej barwie kojarzy się z głębokim brzmieniem muzyki duszy. Radość i wyrazistość – to właśnie nasz żółty soul! Dla miłośniczek popularnych rytmów idealnym wyborem będzie My Pop Music. Tym razem barwy muzyki pop przybrały kolor błękitnego nieba. Bo pop to rozrywka w czystej postaci, pod błękitnym niebem! Z kolei lakiery hybrydowe My Electronic Music to propozycja dla miłośniczek brzmień elektronicznych. Zielony kolor kojarzy się z barwą laserów i energią!  Niech ten lakier świecący w ciemności (jak wszystkie z tej kolekcji!) doda Ci odwagi i porwie do tańca! Już dziś nałóż na paznokcie hybrydowy lakier z muzycznej kolekcji MYLAQ i w oczekiwaniu na upragnione doznania muzyczne – tańcz, choćby na własnym dywanie!

Błyszcz i zachwycaj!

Aby nasze koncertowe paznokcie robiły jeszcze większe wrażenie, warto na lakier z serii My Sounds nałożyć jeden z transparentnych lakierów z najnowszej kolekcji Special Edition. Każda z trzech nowych propozycji brokatowych lakierów to dodatkowy powód do dumy! Do wyboru mamy My Sparkling Blue, My Sparkling Violet oraz My Sparkling Green. Każdy z nich to efektowne transparentne lakiery z zatopionymi w nich błyszczącymi, nieregularnymi drobinkami w kolorze niebieskim, fioletowym lub zielonym. Fenomenalnie będę prezentować się w połączeniu z którymś z muzycznych kolorów lub też z innymi lakierami hybrydowymi MYLAQ. Wypróbuj różne połączenia, ograniczone jedynie Twoją fantazją!

Materiał partnera zewnętrznego