Męska stylizacja z produktami Reuzel

stylizacja męskich włosów
Produkty do męskiej stylizacji są coraz bardziej zaawansowane i odpowiadają na coraz to nowe potrzeby męskich włosów | fot.: Materiał partnera zewnętrznego

Jeśli nie znasz marki Reuzel to musisz koniecznie nadrobić zaległości. Kosmetyki sygnowane przez tego producenta są bardzo skuteczne oraz przyjemne w użyciu. Co więcej, kiedy raz ich użyjesz, to Twoja pielęgnacja i stylizacja przeniesie się na całkiem inny poziom. Możesz skończyć z staroświeckimi żelami do włosów, które po kilku godzinach przemieniają się w łuszczącą skorupę. Reuzel to nowa jakość, która zachwyca elastycznością, naturalnym i eleganckim efektem. Kosmetyki bazują na wodzie, więc nie ma takiej możliwości by na włosach pojawił się biały osad. 

Reuzel to marka pełna bestsellerów (sprawdź dostępne online na hairstore.pl). Coraz więcej mężczyzn przekonuje się o ich jakości i wydajności. Do najczęściej wybieranych produktów należą: pomada Extreme Hold Matte czy tonic Reuzel. Odznaczają się wysoką jakością i łatwością użycia. W efekcie fryzura prezentuje się wspaniale.

Pomada Reuzel stanowi doskonałą propozycję dla Panów, którzy cenią sobie doskonałą jakość kosmetyków. Pomady marki Reuzel można podzielić na dwa typy: wodne i włókniste. Wodne w głównej mierze bazują na wodzie i wosku pszczelim. Wodne pomady mają przyjemną konsystencję, nie twardnieją na włosach oraz dają możliwość restylingu włosów w ciągu dnia. Włókniste natomiast również mają wodę w składzie, ale prezentują nieco inne działanie. Poprawiają objętość włosów oraz dają możliwość uzyskania niedbałego looku. 

Reuzel Grooming Tonic to kolejny niekwestionowany hit, po który sięga coraz więcej mężczyzn. Z jego pomocą osiągniesz świetny wygląd, teksturę oraz zwiększysz objętość włosów. Produkt zapewnia pasmom lekki połysk i utrwalenie. Co więcej, sprawia, że nie są sztywne i zachowują swoją naturalność. Jest to istotne, bo wielu mężczyzn woli elastyczne utrwalenie od delikatnej tekstury.

tonic do włosów

Kolejną świetną propozycją jest pomada Reuzel Extreme Hold Matte Pomade. Kosmetyk gwarantuje mocne utrwalenie, w dodatku daje możliwość restylingu w ciągu dnia. W efekcie włosy mają matowe wykończenie. Produkt przyjemnie pachnie słodkim aromatem. Oczywiście pomada jest na bazie wody.

pomada do włosów
Świetnym produktem jest również pomada włóknista Reuzel Fiber Pomade. Poradzi sobie nawet z najbardziej niesfornymi włosami. Zapewnia elegancki połysk, zwiększa objętość włosów oraz daje efekt niedbałego looku.

pomada do włosów

Sprawdź jak używać pomady Reuzel?

Na początek warto wspomnieć, że to nic trudnego. Należy nabrać niewielką ilość produktu na dłonie. Następnym krokiem jest stylizacja suchych włosów palcami. I tyle. A jeśli najdzie Cię ochota w trakcie dnia na zmianę fryzury, to nie ma żadnego problemu. Wystarczy, że ponownie wystylizujesz włosy. Produkt ten nie posiada właściwości zastygających, więc pasma przez cały czas mają świeży wygląd.
Dobierz odpowiedni produkt do rodzaju włosów

Produkty do męskiej stylizacji są coraz bardziej zaawansowane i odpowiadają na coraz to nowe potrzeby męskich włosów. Tym bardziej, że obecnie fryzury dla mężczyzn są bardziej zróżnicowane. Panowie lubią włosy krótkie, półdługie, długie czy też fantazyjne strzyżenie.

W przypadku włosów krótkich i średnich wybierz pastę, glinkę, żel lub pomadę. Dla włosów długich i średnich warto sprawić żel, pastę lub pomadę. W przypadku włosów kręconych i falowanych świetnie sprawdzi się krem, pomada lub żel. A jeśli masz problem z elektryzującymi i niesfornymi pasmami to sięgnij po krem, pomadę lub pastę.

Powyższe zestawienie pokazuje, jak wielofunkcyjnym kosmetykiem jest pomada do włosów. Można powiedzieć, że praktyczne odpowiada na potrzeby większości rodzajów pasm. Jedynie nie jest polecana dla włosów cienkich. Przez swoją formułę może je za bardzo przeciążyć i przez to fryzura będzie oklapnięta.


Materiał partnera zewnętrznego