Czym jest laserowa plastyka powiek?

Kobieca twarz
Plastyka przy pomocy lasera nie wymaga specjalnej rekonwalescencji. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Oczy to jeden z najważniejszych elementów twarzy kobiety. Widać to szczególnie wtedy, gdy w ich okolicy pojawiają się pierwsze zmarszczki lub dochodzi do opadania powiek.

Jak odświeżyć spojrzenie i odmłodzić wygląd całej twarzy?

Doskonałą metodą odmładzania spojrzenia jest laserowa plastyka powiek. Zabieg polega na usunięciu opadających powiek i worków pod oczami oraz zmniejszeniu widoczności zmarszczek. Ze względu na to, że zabieg wykonuje się przy pomocy lasera, to nie tylko efekty są bardzo dobre, ale również rekonwalescencja po zabiegu jest wyjątkowo krótka. Właśnie z tych dwóch głównych powodów laserowa plastyka powiek cieszy się tak dużą popularnością wśród klientek odwiedzających gabinety medycyny estetycznej.

Laserowa plastyka powiek – co to za zabieg?

Plastyka powiek przy pomocy lasera jest zabiegiem prostym, skutecznym i bezpiecznym. Polega na bezpiecznym przecięciu skóry na powiekach, bez zagrożenia uszkodzenia innych tkanek. Podczas zabiegu nie występuje krwawienie, ponieważ naczynia krwionośne zostają od razu zasklepione, a dodatkowo można wykonać inne „poprawki”, np. podwinąć powieki lub usunąć występujące w okolicy guzki i brodawki.

Inne ważne informacje dotyczące zabiegu laserowej plastyki powiek

Zabieg wykonuje się w znieczuleniu. Plastyka trwa krótko – zazwyczaj maksymalnie do godziny. Na końcu zabiegu zakłada się szwy, które trzeba ściągnąć mniej więcej po tygodniu. Plastyka przy pomocy lasera nie wymaga specjalnej rekonwalescencji. Zazwyczaj pacjenci wracają do normalnego funkcjonowania zaraz po zabiegu. Uzyskane efekty utrzymują się nawet do kilkunastu lat.

Plastyka powiek przy pomocy lasera jest doskonałym rozwiązaniem dla osób w średnim wieku lub starszych, które nie są zadowolone z wyglądu okolicy oczu. Pozwala nie tylko odświeżyć spojrzenie, ale przede wszystkim odmłodzić całą twarz. Sprawia, że oczy wyglądają młodziej, są wypoczęte i pełne energii. Twarz prezentuje się pięknie i naturalnie. Najczęściej odmładza się nawet o kilkanaście lat.


Materiał partnera zewnętrznego