Perły Księżniczki – ziołowe tampony z Chin skutecznym panaceum na problemy kobiece

Kobieta okrywa miejsca intymne zwiewnym materiałem
To, co w Europie traktowane jest jako nowość nieufnie, w Chinach stosuje się z powodzeniem od czasów starożytnych. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Choroby intymne dotykają częściej kobiet niż mężczyzn. Nierzadko ich leczenie wymaga antybiotykoterapii, co nakręca swoiste błędne koło. Znane od lat w Chinach Perły Księżniczki to alternatywa dla tradycyjnej medycyny.

Medycyna naturalna – na ile można jej zaufać?

Napary, tabletki, maści, globulki, syropy, są powszechnie stosowane przez osoby, które zdecydowały się zawierzyć naturalnym lekom. Na bazie komponentów pochodzenia roślinnego robi się też kosmetyki. Ich dobroczynne działanie na skórę i włosy dość łatwo ocenić. A jak jest w przypadku naturalnych leków? Ich działanie jest łagodniejsze niż farmaceutyków, ponadto nie wszystkie choroby da się wyleczyć ziołami. Z całą pewnością w przypadku krwotoków, zawałów i chorób zakaźnych trzeba zaufać tradycyjnej medycynie. Natomiast w przypadku nerwic, chorób żołądka czy też problemów intymnych, można sięgnąć po leki ziołowe. Ich zaletą jest lepsze przyswajanie przez organizm, mniejsze ryzyko skutków ubocznych i mniejsze ryzyko przedawkowania.

Choroby intymne u kobiet

Każda kobieta, która rozpoczęła współżycie płciowe, musi liczyć się z możliwością wystąpienia infekcji intymnej. W takim przypadku nie ma co liczyć na cudowne ozdrowienie, nieleczone infekcje pochwy mogą przerodzić się w infekcje przydatków. W przypadku infekcji intymnej kobieta powinna skonsultować się z lekarzem ginekologiem, jednak czas oczekiwania na wizytę nie zawsze jest krótki, a choroba w tym czasie będzie rozwijać się nadal. Rozwiązaniem są dostępne w aptekach specyfiki dostępne bez recepty. Można też wypróbować środek znany od lat w Chinach – Perły Księżniczki. Chińska medycyna ludowa może poszczycić się kilkoma tysiącami lat historii i bogatym doświadczeniem. To, co w Europie traktowane jest jako nowość nieufnie, w Chinach stosuje się z powodzeniem od czasów starożytnych. Tak właśnie jest z Perłami Księżniczki, niedużymi tamponami aplikowanymi do pochwy w okresie międzymenstruacyjnym.

Perły Księżniczki – w czym tkwi sekret

Tajemnica Pereł Księżniczki zawiera się przede wszystkim w ziołach pochodzenia azjatyckiego, między innymi nasion smoczego drzewa, pseudocydonii chińskiej, sofory chińskiej, girchy japońskiej. Udoskonalane przez lata dziś są panaceum na większość chorób kobiecych, począwszy od „zwykłych” infekcji, skończywszy na nadżerkach, mięśniakach macicy i owrzodzeniach pochwy. Podstawowa kuracja trwa miesiąc, w przypadku poważniejszych schorzeń może być przedłużona nawet do trzech miesięcy. Kobietom ze skłonnościami do nawrotów infekcji zaleca się profilaktycznie używanie jednej globulki w miesiącu. Perły Księżniczki wykazują działanie przeciwzapalne i przeciwbakteryjne.

Perły Księżniczki – właściwości

Znanych jest pięć właściwości tamponów zwanych Perłami Księżniczki.

1. Profilaktyka – zalecane jest stosowanie raz w miesiącu jednej kapsułki w celu zapobiegania nawracającym chorobom kobiecym.

2. Diagnostyka – zastosowanie kapsułki pozwala stwierdzić, czy u kobiety występują problemy ginekologiczne. Reakcja organizmu, ilość i jakość wydzielin, są odpowiedzią na pytanie o ewentualne problemy intymne.

3. Oczyszczanie – jedna kapsułka jest skutecznym impulsem do samooczyszczenia macicy z zalegających w niej nieczystości i złogów. Jest także skutecznym sposobem na oczyszczenie macicy z toksyn.

4. Terapia wspomagająca – regularne stosowanie Pereł Księżniczki wspomaga leczenie mięśniaków macicy, cyst jajnika i nadżerki szyjki macicy. Perły Księżniczki zalecane są także jako skuteczna terapia w leczeniu stanów zapalnych w pochwie.

5. Sposób na wieczną młodość – ostatnia, ale nie najmniej ważna cecha Pereł Księżniczki. Ich stosowanie wpływa nie tylko na stan narządów rodnych, ale także urodę kobiet. Stosowanie Pereł Księżniczki przywraca naturalny koloryt i blask skóry, pomaga zwalczyć przebarwienia i spłycić zmarszczki.


Materiał partnera zewnętrznego