Szczoteczki soniczne i ich wpływ na higienę jamy ustnej

kolorowa szczoteczka do zębów
W walce z próchnicą najskuteczniejsza okazuje się być szczoteczka soniczna, która zadziwia nie tylko swoją wydajnością, ale i dostępnymi trybami pracy | fot.: materiał partnera

Zachowanie wysokiej higieny jamy ustnej jest nieodzownym elementem, jeśli chcemy cieszyć się zdrowymi i białymi zębami, do których próchnica nie ma dostępu. Żeby jednak osiągnąć ten cel, musimy używać odpowiednich ku temu narzędzi, a takie zapewne są szczoteczki sonicznie. Wielokrotnie skuteczniejsze od manualnych odpowiedników przyciągają coraz większą uwagę, czemu trudno się dziwić.

  1. Innowacyjna technologia.
  2. Szczoteczki soniczne dla każdego.
  3. Szczoteczki elektryczne dla najmłodszych.
  4. Jakościowa marka.

Wysokiej klasy stomatolodzy jasno wskazują, że aby higiena jamy ustnej była utrzymana na odpowiednim poziomie, nie wystarczy ograniczać się do mycia zębów klasyczną szczoteczką. W walce z próchnicą najskuteczniejsza okazuje się być szczoteczka soniczna, która zadziwia nie tylko swoją wydajnością, ale i dostępnymi trybami pracy. Co jednak istotne, należy kierować się jedynie ku sprawdzonym i zalecanym markom. Dlatego też w pierwszej kolejności warto sprawdzić, czym się charakteryzują…

Innowacyjna technologia

Biorąc pod uwagę wszystkie szczoteczki elektryczne, to właśnie modele soniczne wskazywane są jako prawdziwie przełomowe urządzenia. Wysokiej jakości modele wykonują nawet 96 tysięcy ruchów, co przekłada się na pełne usunięcie płytki nazębnej. Szczoteczka ta, odznaczająca się niezwykłym designem, zadba dodatkowo o zalecaną długość mycia poprzez odliczanie wskazanych 2 minut.

Szczoteczki soniczne dla każdego

Co naturalne, nawet w stosunku do szczoteczek, każdy z nas posiada indywidualne predyspozycje, często podyktowane wrażliwością zębów. Dlatego też szczoteczki soniczne oferują kilka trybów pracy (w zależności od wybranego modelu), jak i wymiennych końcówek.

Szczoteczki elektryczne dla najmłodszych

Równie istotna jest higiena jamy ustnej u dzieci, gdzie próchnica może się pojawić zarówno szybko, jak i niespodziewanie. Dlatego też powinniśmy wyposażyć je w szczoteczkę soniczną w specjalnej wersji dziecięcej, która nie tylko zapewni zdrowe zęby, ale i prawdziwą zabawę.

Jakościowa marka

Ważne jednak, żeby nasz wybór padł na w pełni profesjonalnego producenta szczoteczek sonicznych, abyśmy mogli cieszyć się wszystkimi wyżej opisanymi właściwościami. Takie zapewne są produkty Smilesonic, które znajdziemy w sklepie Estetic Dent (polecanym przez klientów). Szczoteczki Smilesonic to wysokiej jakości urządzenia wyprodukowane w Anglii. Nad każdym nowym modelem pracuje cały zespół wybitnych stomatologów, dbając o zdrowie naszych zębów.

Materiał partnera