Daria Zawiałow śpiewa Młynarskiego w filmie „Plan B”

Jeszcze w zielone gramy
Darię można w filmie Kingi Dębskiej nie tylko usłyszeć, ale także zobaczyć – wspólnie ze swoim zespołem wystąpiła w scenie koncertu | fot.: Materiał partnera zewnętrznego

„Jeszcze w zielone gramy” w interpretacji Darii Zawiałow powstało specjalnie do filmu „Plan B” – najnowszego tytułu Kingi Dębskiej, reżyserki hitowych „Moich córek krów”. W rolach głównych zobaczymy: Kingę Preis, Marcina Dorocińskiego, Edytę Olszówkę, Romę Gąsiorowską, Krzysztofa Stelmaszyka i innych. Premiera kinowa 2 lutego 2018 roku. Dziś prezentujemy teledysk do singla Darii!

Artystka niedawno wydała reedycję płyty „A Kysz!” i wyruszyła w pierwszą solową trasę koncertową po Polsce. Daria Zawiałow znalazła jednak czas, by zaśpiewać piosenkę, która znajdzie się na ścieżce dźwiękowej z filmu „Plan B”. Nagranie coveru „Jeszcze w zielone gramy” Wojciecha Młynarskiego zostało zrealizowane we współpracy z Michałem Kushem. Darię można w filmie Kingi Dębskiej nie tylko usłyszeć, ale także zobaczyć – wspólnie ze swoim zespołem wystąpiła w scenie koncertu.

Zadanie stworzenia coveru mistrzowskiego utworu Wojciecha Młynarskiego było nie lada wyzwaniem, jednak efekt okazał się piorunujący. – Świadczy o tym chyba fakt, że utwór zadebiutował na 26 miejscu Listy Przebojów Trójki, wskoczył prosto z propozycji. To była radość! Sam udział w filmie „Plan B” był zarówno  dla mnie, jak i dla chłopaków z zespołu dużą przygodą, a reżyserka Kinga Dębska oraz grająca jedną z głównych ról Kinga Preis są nadzwyczajnie wspaniałe! – mówi Zawiałow.

„Plan B” pojawi się w polskich kinach w lutym, za to singiel do filmu jest już dostępny online: http://smarturl.it/JeszczeWZieloneGramy.

„Plan B” to film o miłości, pełen emocji, humoru i życiowej prawdy. Bohaterów poznajemy przed Walentynkami w chwili, gdy w ich życiu wydarza się coś całkiem nieoczekiwanego – coś, co wywraca je do góry nogami. Sytuacje, z którymi się konfrontują, prowadzą do zaskakujących rozwiązań. Natalia (Kinga Preis), Mirek (Marcin Dorociński), Klara (Roma Gąsiorowska) i Agnieszka (Edyta Olszówka) spotykają na swojej drodze ludzi (i zwierzęta!), które dają nadzieję na to, że trudne początki nieraz prowadzą do odnalezienia prawdziwych uczuć i autentycznych więzi, a w życiu zawsze jest jakiś plan B!

Teaser filmu: 

„Plan B” powstał na podstawie scenariusza Karoliny Szablewskiej – autorki pierwszej części „Listów do M.” oraz „Po prostu przyjaźń”.


Materiał partnera zewnętrznego