Figurki Moji Pops – poznaj dziecięcy trend! 

dziecko zabawa
Z Moji Pops dzieci mogą urządzić piknik, oglądać firmy, jeść popcorn, huśtać się czy patrzeć przez teleskop w niebo w poszukiwaniu gwiazd. Nie ma żadnych ograniczeń! | fot.: materiał partnera

Każde pokolenie ma własny czas. Każde pokolenie ma też własne gry, zabawy czy zabawki. Widok drewnianych klocków czy gumy do skakania odszedł już dawno do lamusa. Kolekcjonowanie znaczków czy karteczek w segregatorze z postaciami ulubionych aktorów i piosenkarzy to również przeszłość. Dziś popularność zyskują małe laleczki. Dlaczego figurki Moji Pops są pożądanym przez dzieci prezentem? Jakie zestawy figurek dostępne są na rynku?

Moji Pops – życie w wersji mini

Ci, którzy nie mieli do czynienia z Moji Pops, z pewnością zastanawiają się, czym są owe laleczki. To niewielkich rozmiarów postaci, które przypominają ludzi. Figurki mają rączki, nóżki oraz głowę. I choć nie są miniaturową wersją człowieka, można się nimi opiekować jak zwyczajnymi lalkami. Dzięki temu, że dostępne są w zestawie wraz z domkiem, zabawa w rodziców i dzieci nie będzie miała końca!

To jednak niejedyne możliwości, jakie daje Moji Pops. Producent oferuje figurki w tematycznych zestawach. Dostępny jest m.in. komplet lalek z parkiem wodnym i znajdującymi się w nim atrakcjami, sklepem i kasą obsługową czy tajnym laboratorium. Jako że nie jest to zabawka wyłącznie dla dziewczynek, występują też zestawy zawierające pojazdy. Młodzi miłośnicy fotografii mogą pobawić się w studio fotograficzne, wybierając zestaw wyposażony w sprzęt do robienia zdjęć oraz elementy będące na wyposażeniu miejsca pracy fotografa. Marzenia o zabawie w domku na drzewie może pomóc zrealizować komplet laleczek z miejscem do odpoczynku w koronie drzew. Z Moji Pops dzieci mogą urządzić piknik, oglądać firmy, jeść popcorn, huśtać się czy patrzeć przez teleskop w niebo w poszukiwaniu gwiazd. Nie ma żadnych ograniczeń!

Moji Pops
Moji Pops w zestawach umieszczone są w sytuacjach przypominających prawdziwe życie | fot.: materiał partnera

Nauka emocji poprzez zabawę z Moji Pops

Dzięki temu, że laleczki Moji Pops w zestawach umieszczone są w sytuacjach przypominających prawdziwe życie (sklep, park wodny, fotograf, przyjęcie urodzinowe na basenie), dzieci, które się nimi bawią, rozwijają swoje umiejętności interpersonalne, poznają świat i uczą się obcować z drugim człowiekiem. Nawet jeśli chwilowo jest to tylko mała lalka do zabawy. Postaci mogą zmieniać swoje miny na inne emotikony. Można je swobodnie podmieniać innym bohaterom kolekcji. Wówczas najmłodsi poznają emocje, uczucia, potrafią je dopasować do zastanej sytuacji. Co więcej, zabawki znakomicie rozwijają wyobraźnię. Nie ma jednego schematu, według którego należy bawić się figurkami. Istnieje także dowolność łączenia elementów z poszczególnych pakietów. Wieczorem, po zabawie, laleczki wystarczy odłożyć do spania do ich własnych łóżek, aby następnego dnia powrócić do dziecięcego party w ogrodzie przy basenie.

Zestawy z figurkami przygotowane zostały zarówno z myślą o jedynakach, jak i rodzeństwie. Bawić się nimi mogą nie tylko dzieci, ale wraz z nimi także rodzice. Komplety laleczek sprzedawane są stacjonarnie i online. Dostępne są one nie tylko w zestawach. Moji Pops można kupić także pojedynczo. To świetna opcja dla rodziców, którzy chcą początkowo sprawdzić, czy nowa zabawka przypadnie ich dzieciom do gustu.

Materiał partnera

Tags from the story
,