Fotelik samochodowy obrotowy – do 4. roku życia

fotelik samochodowy do 4 roku życia
Idealny fotelik to nie tylko model, który podoba się rodzicom. Przede wszystkim powinien być wygodny dla maluszka, funkcjonalny i - co najważniejsze - w pełni bezpieczny | fot.: materiał partnera

Aby wybrać najlepszy fotelik samochodowy dla dziecka, musisz uwzględnić wzrost, wagę i wiek twojego malucha. Czy to oznacza, że będziesz musiał zmieniać go co kilka miesięcy, wydając na zakupy naprawdę duże pieniądze? Niekoniecznie – możesz bowiem wybrać fotelik samochodowy obrotowy, który będzie towarzyszył wam przez okres pierwszych 4 lat życia dziecka. Zyskasz nie tylko oszczędność, ale także wygodę i to, co najważniejsze, czyli bezpieczeństwo potwierdzone wysokimi ocenami uzyskanymi w testach zderzeniowych.

Obrotowy fotelik tyłem do kierunku jazdy do 18kg

Idealny fotelik to nie tylko model, który podoba się rodzicom. Przede wszystkim powinien być wygodny dla maluszka, funkcjonalny i – co najważniejsze – w pełni bezpieczny. Musisz więc dokładnie przyjrzeć się oferowanym przez wybrany model parametrom. W XXI wieku nie mamy już wątpliwości, że foteliki do jazdy tyłem zapewniają najlepszą ochronę i warto korzystać z nich tak długo, jak to tylko możliwe. Dlaczego my również je polecamy?

Należy zacząć od tego, że fotelik tyłem do kierunku jazdy do 18 kg zapewnia bezpieczeństwo. Skąd mamy pewność, że wybrany model będzie skutecznie chronił maluszka w podróży? Należy sprawdzić wyniki testów zderzeniowych i porównać je z innymi. Zwróć uwagę, że niemal każdy może pochwalić się mniejszą lub większą skutecznością (nie uwzględniając rozwiązań proponowanych przez hipermarkety). Warto podkreślić jednak, że to właśnie foteliki do jazdy tyłem zapewniają najmniejszy nacisk na dziecko w momencie zderzenia, dzięki czemu nie mają sobie równych. Dlatego właśnie najlepszym wyborem okazuje się fotelik tyłem do kierunku jazdy do 18 kg, który pozytywnie przeszedł nawet najtrudniejszy Test Plus. Dzięki niemu możesz cieszyć się spokojem także podczas naprawdę dalekich podróży z rodziną.

Fotelik samochodowy obrotowy jest również wygodny dla rodzica. Rozwiązanie umożliwiające odwrócenie siedziska w kierunku otwartych drzwi sprawia, że codziennie użytkowanie takiego modelu jest naprawdę łatwe. Dorosły nie musi przyjmować niewygodnych pozycji i przeciskać się między fotelami – prawidłowe zapięcie pasów dziecku nie będzie już więcej stanowiło żadnego problemu. Należy podkreślić, że oznacza to nie tylko większy komfort, ale także pewność bezpieczeństwa. Rodzic dzięki temu znacznie dokładniej dopasuje pasy do wymiarów dziecka.

Warto zauważyć również, że nowoczesny fotelik samochodowy z ISOfix posiada liczne wkładki, które pozwalają w pełni dopasować go do dziecka Dzięki ich obecności zapewnia bezpieczeństwo podróży. To szczególnie ważne w pierwszych miesiącach życia maluszka, gdy kręgosłup potrzebuje stałego wsparcia.

foteliki obrotowe
Fotelik samochodowy obrotowy jest wygodny dla rodzica | fot.: materiał partnera

Obrotowy fotelik samochodowy 9-18 – innowacyjne technologie

Obrotowy fotelik samochodowy z ISOfix jest już na polskim rynku od pewnego czasu. Wciąż jednak budzi w rodzicach wiele pytań, na które nie znają odpowiedzi – konieczne jest rozwiewanie wątpliwości, by rzetelne informacje na temat bezpieczeństwa nie były przekazywane dalej. W naszym artykule zbieramy najważniejsze informacje, które pomogą ci w podjęciu świadomej decyzji. Dlaczego jesteśmy przekonani, że to właśnie fotelik samochodowy obrotowy jest najlepszym wyborem?

Warto podkreślić, że fotelik samochodowy obrotowy zapewnia poprawną i bezpieczną pozycję do jazdy. Co więcej, maluszek podróżuje w nim wygodnie. Nowoczesne modele marki BeSafe zostały wyposażone w innowacyjną instalację Universal Level Technology, dzięki której możliwy jest ich montaż w zdecydowanej większości samochodów. Co istotne, sprostają nawet dużemu kątowi nachylenia w autach sportowych – rodzice nie muszą zupełnie zmieniać swojego życia, gdy na świecie pojawi się ich wyczekane maleństwo.

Fotelik do jazdy tyłem musi przede wszystkim skutecznie chronić dziecko w chwili zderzenia. To ważne, by posiadał pochłaniacz energii Dynamic Force Absorber, który skutecznie pochłania energię, zabezpieczając przede wszystkim najwrażliwszą część ciała maluszka, czyli główkę.

Nowoczesny fotelik samochodowy obrotowy oferowany przez sprawdzoną markę BeSafe posiada także wkładkę Baby Shell™, dzięki której gwarantuje wygodę i idealne dopasowanie do dziecka. Takie rozwiązanie chroni od chwili narodzin do osiągnięcia przez maleństwo 87 cm wzrostu. Co więcej, model posiada także magnesy Magnetic Belt Assistants™, które umożliwiają odsunięcie pasów na boki, by sprawnie włożyć malucha do fotelika jak i go z niego wyciągnąć – bez walających się pasów za plecami dziecka. Nie ulega więc wątpliwości, że to model, który w sprawny sposób łączy wygodę, funkcjonalność i bezpieczeństwo.


Materiał partnera zewnętrznego