Stylowe modele wózków Bebetto – inspiracje

żółty wózek dziecięcy
Kiedy spojrzymy na propozycje Bebetto, to w pierwszej kolejności rzuci nam się w oczy ich wygląd. Są stylowe i eleganckie | fot. Materiał partnera

Bebetto jest marką rozpoznawalną już od wielu lat. Wózki tego producenta mają modny design, są zwrotne, wygodne i praktyczne. Nic więc dziwnego, że decyduje się na nie wielu młodych rodziców.

W ofercie Bebetto znajdziemy zarówno wózki dla jednego, jak i dwójki dzieci. Obejmują one przede wszystkim modele 2w1 i 3w1. Jeżeli szukamy wózka modnego i trwałego, z którego będziemy korzystać tak długo, aż nasze dziecko (lub dzieci) będzie samodzielnie maszerować, marka Bebetto jest z pewnością warta uwagi. Wyruszenie na spacer takim wózkiem, to czysta przyjemność.

Bebetto to nie tylko elegancki design

Kiedy spojrzymy na propozycje Bebetto, to w pierwszej kolejności rzuci nam się w oczy ich wygląd. Są stylowe i eleganckie. Wszystkie przygotowane przez firmę modele dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, dzięki czemu można łatwo dobrać kolor pasujący do naszych indywidualnych upodobań. Niejednokrotnie trafiają na wysokie miejsca w rankingach, kiedy oceniany jest styl.

Mimo to, ich prezencja nie jest jedynym powodem, dla którego warto się nimi zainteresować. Producent zadbał o to, by wózki gwarantowały bezpieczeństwo i komfort. Posiadają one świetnie zaprojektowane systemy amortyzacji, dlatego też wózki Bebetto sprawdzą się nawet w trudniejszym i nierównym terenie. Zanim kolejne modele pojawią się na rynku, przechodzą testy, a producent konsultuje się z wieloma specjalistami. Na jakie modele powinniśmy spojrzeć w pierwszej kolejności?

Szukasz stylowego wózka? Sprawdź inspiracje Bebetto!

Funkcjonalność i zabezpieczenia w większości modeli wyglądają podobnie, dlatego też skupimy się głównie na aspektach wizualnych i tym, które modele mają najmodniejszy design. Pierwszą propozycją jest wózek Bebetto Vulcano. Jest to model 2w1, w którym jest gondola i spacerówka. Z wózka możemy korzystać, aż dziecko skończy 3 lata. Ma nowoczesną konstrukcję, a głównym kolorem tapicerki jest szary. Jednocześnie są kolorowe wstawki, które dodają wózkowi uroku i charakteru. Wózek można montować przodem i tyłem do kierunku jazdy.

Innym eleganckim wózkiem jest model Bebetto Flavio. W tym przypadku również mamy do czynienia z modelem 2w1. Wózek ma jednokolorową tapicerkę, a oszczędność formy podkreśla jego styl. Kolorystyka może być stonowana i neutralna, ale możemy postawić na tak energetyczny kolor, jak odcienie żółtego. Wózek można łatwo złożyć i schować do bagażnika.

Jeżeli szukamy czegoś ekskluzywnego, zerknijmy na model Bebetto Tino Premium Class. Tutaj również mamy zestaw składający się z gondoli i wózka spacerowego. Metaliczny chromowany stelaż wózka już z daleka będzie przyciągał spojrzenia. Ponadto pięknie komponuje się z misą gondoli, a także pikowaną skórą. Wózek możemy kupić w jednym z modnych kolorów.

Bardzo ciekawie prezentuje się model Bebetto Holland. Również jest to wózek typu 2w1, jak wszystkie powyższe posiada stelaż z systemem absorpcji wstrząsów, kosz zakupowy, czy regulację rączki. Wyróżnia go przyjemna pastelowa kolorystyka, którą bez trudu możemy dobrać zarówno do chłopca jak i dziewczynki.

Materiał partnera

Tags from the story