Dzień Ojca – jaki prezent dla taty wybrać? Podpowiadamy!

Pomarańczowy leżak dla ojca
Upominki powinny być oryginalne, a także osobiste. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Co kupić na Dzień Ojca – to pytanie, które co roku zadaje sobie wiele osób, oglądając w sklepach nowe kolekcje krawatów, zestawy skarpet czy poradniki dla sadowników-amatorów. Czyżby znalezienie odpowiedniego prezentu dla taty miało faktycznie sprawiać aż tyle problemów? Przekonujemy, że każdy problem można łatwo rozwiązać, dobierając spersonalizowany prezent na Dzień Ojca!

Prezent dla taty? Skąd wziąć pomysł?

Najlepsze prezenty są nie tylko praktyczne. Praktyczne każdy może kupić sobie sam. Upominki powinny zaś być oryginalne, a także osobiste. Jak połączyć wszystkie te wymagania w jeden udany pomysł na prezent na Dzień Ojca? Nic prostszego!

Świetnie jeśli każdy prezent dla taty można łatwo i szybko spersonalizować, dodając do niego samodzielnie dobrane napisy. Potrzebna okolicznościowa dedykacja? Żaden kłopot – to kwestia zaledwie kilku chwil. Starannie wykonany grawer sprawi, że nawet zwykły młotek dzięki unikalnie ozdobionemu trzonkowi stanie się osobistym prezentem i ulubionym narzędziem każdego ojca!

Jaki prezent na Dzień Ojca 2019?

Poniższe propozycje to najlepsze dowody na to, że upominki na dzień taty mogą być jednocześnie praktyczne i kreatywne, dostarczając obdarowanemu całe mnóstwo radości! Zyskują szczególny charakter dzięki personalizacji, nadadzą się więc zarówno jako prezent na dzień taty, jak i prezent dla taty na urodziny. Do wręczenia upominku-niespodzianki każda okazja jest dobra!

Grawerowany portfel największej szychy w mieście

Skórzane portfele to ponadczasowy symbol elegancji – praktycznej i pięknej. Model dedykowany dla „największej szychy w mieście” to humorystyczny dowód uznania dla taty mogącego wszystko (nie tylko „zrobić dzióbek”). Naturalna brązowa skóra, wydzielone miejsca na niezbędne dokumenty, gotówkę czy karty kredytowe oraz optymalne wymiary sprawiają, że portfel SZYCHA stanie się prawdziwym przyjacielem każdego taty. Zwłaszcza jeśli uda mu się uchronić go przed dziećmi… lub mamą.

Skórzany portfel
Skórzane portfele to ponadczasowy symbol elegancji. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Portfel dla taty to elegancki prezent na Dzień Ojca, któremu nie sposób odmówić uniwersalności. Przypadnie do gustu każdemu obdarowanemu – bez względu na wiek, zainteresowania, hobby czy sposób spędzania wolnego czasu. Starannie wykonały, wytrzymały i odporny – to wybór, którym praktycznie nie da się „nie trafić”.

Praktyczne i pojemne… nosidło na piwo

Upominek dla taty, który nie będzie aż tak „formalny” jak skórzany portfel, za to można mieć pewność, że każdy obdarowany będzie nim zachwycony? Grawerowane nosidło na piwo DLA TATY nasuwa się samo. Na urodziny, na imieniny, jak również na dzień taty – prezent, który jest zabawny i praktyczny, a do tego… ekologiczny. Foliowe torebki to przeżytek. Szkodliwy dla środowiska i niebezpieczny dla zawartości (wystarczy chwila nieuwagi, by rozerwać torebkę). Nosidło na piwo – znakomity prezent dla ojca – to najlepsze rozwiązanie.

Nosidło do piwa
Niech od razu wiadomo będzie, do kogo należy nosidło. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Każde drewniane nosidło możesz uzupełnić własnym napisem, np. imieniem i nazwiskiem taty. Niech od razu wiadomo będzie, do kogo należy nosidło… a przede wszystkim jego zawartość. Jeśli dodać do tego kilka słów indywidualnej dedykacji, tata na pewno się ucieszy – będzie to idealny prezent dla niego.

Osobisty leżak dla taty

W powiedzeniu o „dawaniu człowiekowi ryby lub wędki” znajduje się mnóstwo prawdy. Prawdy uniwersalnej o tyle, że wartej do zastosowania w innych sytuacjach. Zastanawiasz się, co na Dzień Ojca podarować tacie? Wybierz dla niego personalizowany leżak TRON i niech czuje się na nim jak król – kiedy tylko będzie miał ochotę sobie poleżeć! Wbrew temu, co twierdzi telewizja, by odpocząć iście po królewsku wcale nie potrzeba korony!

Personalizowany leżak
Niech czuje się na nim jak król – kiedy tylko będzie miał ochotę sobie poleżeć. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Leżak dla taty będzie tym prezentem, który towarzyszył będzie obdarowanemu we wszystkich miłych chwilach. Dobrych skojarzeń na pewno więc nie zabraknie. By uczynić prezent na dzień taty jeszcze bardziej wyjątkowym, można umieścić na materiałowym oparciu samodzielnie wybrany napis. Indywidualna personalizacja to gwarancja, że prezenty na Dzień Ojca będą szczególnie udane!

Schłodzone, nierozcieńczone dzięki kamieniom do whisky

Kiedy mowa o elegancji, wypoczynku i dojrzałych mężczyznach, nie może zabraknąć jeszcze jednego – dobrej whisky. A dobra whisky nie toleruje rozcieńczania ani kostkami lodu, ani – tym bardziej – słodzonymi napojami gazowanymi. Jak więc schłodzić trunek do temperatury umożliwiającej delektowanie się wszystkimi jego atutami? Wykorzystując kamienie do whisky MY DAD ROCKS – najlepszy prezent dla ojca.

Kamienie do whisky
Kamienie do whisky w personalizowanej skrzyneczce zachwycą każdego konesera. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

 

Piękne, praktyczne, pożyteczne, a do tego eleganckie. Kiedy chodzi o prezenty na Dzień Ojca, kamienie do chłodzenia napojów sprawdzają się idealnie. Oferowane są w specjalnej drewnianej szkatułce, która dodaje całości przepięknej oprawy. Na wieku znajduje się miejsce na własny napis – kamienie do whisky w personalizowanej skrzyneczce zachwycą każdego konesera, stanowiąc idealny prezent dla niego.

*

Zastanawiając się, jaki prezent na Dzień Ojca kupić w tym roku, możesz podejść do sprawy na dwa sposoby. Postawić na klasykę – jak portfel dla taty czy kamienie do whisky – w niecodziennej formie albo sięgnąć po coś zupełnie oryginalnego, np. własny leżak dla taty. Zamów wyjątkowy prezent na Dzień Ojca i ciesz się radością – i zaskoczeniem – na twarzy obdarowanego!

Artykuł powstał przy współpracy ze sklepem prezentowym Crazyshop.pl
https://www.crazyshop.pl/


Materiał partnera zewnętrznego