Album na zdjęcia wklejane

album drewniany na zdjęcia
Drewniany album na zdjęcia wklejane z wygrawerowanym imieniem, napisem oraz grafiką nawiązującymi do określonej okazji spodoba się miłośnikom spersonalizowanych prezentów | fot.: materiał partnera

Album na zdjęcia wklejane ozdobiony spersonalizowanym grawerem… to idealne miejsce do umieszczenia rodzinnych fotografii. Tak cenną pamiątkę należy szczególnie chronić, bo czy nie miło będzie za kilkanaście czy za kilkadziesiąt lat obejrzeć zdjęcia, które po tak długim czasie nadal będą wyglądać jak nowe? Solidna oprawa w postaci drewnianego albumu skutecznie ochroni je przed zniszczeniem, a także pogubieniem. Spraw sobie lub bliskiej osobie niepowtarzalny, ręcznie zrobiony album dedykowany najważniejszym wydarzeniom życia.

Pamiątkowe zdjęcia – dlaczego warto robić?

Na pewno masz ogromną ilość zdjęć, które robiłeś podczas różnych okazji i chciałbyś je ciekawie wyeksponować. W tym celu najlepiej sprawdzi się drewniany album na zdjęcia wklejane, do którego wkleisz fotografie wykonane podczas wakacji, ślubu, wieczoru panieńskiego lub uwieczniające pierwszy rok życia dziecka. Oryginalna grafika i napis, które mogą być również wykonane na podstawie Twojego autorskiego pomysłu, doskonale odzwierciedlą to, jakich wspomnień dotyczą dane zdjęcia.

Pamiątki przybierają różne formy, ale to właśnie zdjęcia od wielu pokoleń stanowią najlepszy sposób na upamiętnienie najpiękniejszych przeżyć i chwil spędzonych wśród bliskich. Mając zdjęcia zarchiwizowane z dbałością o kolejność poszczególnych wydarzeń zyskujesz wygodę, bo nie musisz przeglądać tysięcy folderów na komputerze, w których zwykle panuje chaos. Dodatkowo album na zdjęcia wklejane jest piękną dekoracją, która ciekawie prezentuje się na półce i na pewno będzie obiektem zainteresowania gości, którzy Cię odwiedzą. Po co ograniczać się do zdjęć cyfrowych skoro możesz cieszyć się pięknym tradycyjnymi zdjęciami znajdującymi się w albumie.

Pomysł na prezent – Album na zdjęcia wklejane

Drewniany album na zdjęcia wklejane z wygrawerowanym imieniem, napisem oraz grafiką nawiązującymi do określonej okazji spodoba się miłośnikom spersonalizowanych prezentów. Mapa dla podróżników, kwiecisty ornament dla Młodej Pary czy uroczy miś dla nowo narodzonego członka rodziny… sam wybierz jak będzie wyglądał album, który podarujesz w prezencie.

Dlaczego warto wybrać album na zdjęcia z drewna:

  • możesz wklejać zdjęcia o różnych wymiarach w dowolnym położeniu,
  • czarne, sztywne karty chronione pergaminowymi przekładkami podkreślają urok zdjęć,
  • okładka ze sklejki jest bardzo trwała i skutecznie ochroni zdjęcia przed zniszczeniem,
  • duże i solidne pierścienie łączące elementy albumu wyglądają bardzo ciekawie.

Subtelna faktura drewna oraz jego naturalny kolor sprawiają, że album jest ponadczasowy i uniwersalny, a zatem pasuje do każdej okazji.


Materiał partnera zewnętrznego