Ciekawe pomysły na prezenty z okazji rocznicy ślubu

Prezenty dobrane do nazw poszczególnych rocznic ślubu
Prezenty dobrane do nazw poszczególnych rocznic ślubu | fot.: stock.adobe.com

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń, w życiu człowieka. Tą wielką uroczystość poprzedzają oczywiście ogromne przygotowania dotyczące ceremonii kościelnej jak i samego wesela. Każda kolejna rocznica tego wspaniałego wydarzenia to idealna okazja aby sprawić swojej drugiej połówce piękny prezent. Bowiem warto się nieco wysilić i zadbać o coś bardziej kreatywnego niż paczka skarpet dla męża, czy bombonierka z marketu dla żony. Co zatem będzie ciekawym i wymyślnym prezentem, który z pewnością zadowoli drugą połówkę a także sprawi uśmiech na jej twarzy? W artykule przedstawimy kilka propozycji wartych uwagi.

Prezenty dobrane do nazw poszczególnych rocznic ślubu

Jedni mogą traktować tego typu nazewnictwo jako swego rodzaju zabobon. Jednak jest ono w stanie niezwykle pomóc w doborze prezentu na poszczególne rocznice, przez co każdego roku upominek będzie się różnił od tego z poprzedniego roku. Co zatem podpowiadają poszczególne rocznice?

Pierwsza czyli papierowa: to może być fotografia w ozdobnej ramce, bilety na koncert ulubionego zespołu bądź teatralny spektakl bądź papeteria z monogramem.

Druga czyli bawełniana: tutaj dobrym pomysłem będzie sprezentowanie przytulnego koca, dobrej jakości szlafroka, zabawnych skarpetek czy też eleganckiej bielizny.

Trzecia czyli skórzana: w tym przypadku świetnie sprawdzi się skórzany pasek bądź torebka.

Czwarta czyli kwiatowa bądź owocowa: przy tej rocznicy dobrym rozwiązaniem będzie poradowanie swojej drugiej połówce kosmetyków na bazie owoców, natomiast kobieta z pewnością ucieszy się z dużego bukiety kwiatów.

Piąta czyli drewniana: tutaj świetnym pomysłem będzie sprawienie sobie krótkich wakacji. Wyjechać można właśnie do drewnianego domku utrzymanego w starym stylu.

Szósta czyli: cukrowa: to dobry moment na kupienie pysznego tortu, urządzeniu bądź zabraniu swojej drugiej połówki na słodką kolację. Innym dobrym pomysłem będzie również wizyta w SPA na czekoladowy masaż.

Siódma czyli wełniana: w tym przypadku można pokusić się o sweter bądź drobiazg w postaci ocieplacza na kubek.

Ósma czyli brązowa bądź spiżowa: tutaj idealnie sprawdzi się alkohol dobrej jakości bądź biżuteria wysokiej klasy.

Dziewiąta czyli gliniana: to może być na ten przykład rzeźba z gliny.

Dziesiąta czyli cynowa: tutaj sprawdzi się szkatułka bądź puszki na kawę wykonane z cyny. W tym przypadku dobrym rozwiązaniem będzie również biżuteria.

Nazwy kolejnych rocznic można bez problemu sprawdzić w internecie i odpowiednio do ich nazw dobrać podarunki.

Prezenty dobrane względem zainteresowań partnera/partnerki

Prezent, który pozwoli spełnił jedno z marzeń drugiej połówki z pewnością będzie trafiony. Wystarczy tylko dokładnie słuchać partnera/partnerkę by wiedzieć jakie ma pasje, zainteresowania oraz pragnienia. Mąż być może marzy o przejażdżce sportowym samochodem po profesjonalnym torze wyścigowym bądź o skoku ze spadochronu. Wśród marzeń żony mogą być np. skok na bungee bądź przelot balonem nad miastem. Jeden prezent może zadowolić także obie strony, dlatego też warto zastanowić się nad wspólną kolacją bądź wypadem do SPA.

Jak widać pomysłów jest naprawdę sporo. Teraz wystarczy tylko dopasować je pod upodobania swojej drugiej połówki i rocznica ślubu będzie naprawdę udanym dniem.

JBA