Jak wybrać dzwonek bezprzewodowy do furtki?

dzwonek bezprzewodowy
W nowoczesnym budownictwie często stosuje się bezprzewodowe dzwonki do furtki, ponieważ ich montaż jest prosty i szybki | fot.: stock.adobe.com

Dzwonek bezprzewodowy do furtki to wygodne rozwiązanie, które może być zamontowane w każdym domu jednorodzinnym lub w biurze. Szukając odpowiedniego modelu, warto sprawdzić zasięg dzwonka, liczbę i rodzaj dostępnych sygnałów dźwiękowych oraz możliwość ustawienia optymalnego poziomu głośności. A na co trzeba zwrócić uwagę, by wybrać dobry dzwonek bezprzewodowy?

Kiedy warto zdecydować się na dzwonek bezprzewodowy do furtki?

W nowoczesnym budownictwie często stosuje się bezprzewodowe dzwonki do furtki, ponieważ ich montaż jest prosty i szybki, a samo urządzenie jest trwałe i odporne na zmienne warunki atmosferyczne takie jak deszcz, śnieg czy wysokie temperatury. Poza tym w renomowanych sklepach można znaleźć funkcjonalne i designerskie dzwonki bezprzewodowe do furtki, które idealnie będą współgrały z każdą bramą, a klienci z łatwością dopasują je do elewacji wybranego budynku. Takie urządzenia można zamówić w kolorze białym lub czarnym i dodatkowo charakteryzują się niskim zużyciem energii elektrycznej.

Zalety bezprzewodowych dzwonków do furtki

Dzwonek bezprzewodowy do furtki Sterr może mieć zasięg od 150 do 300 m, a na odbiorniku znajduje się praktyczny sygnał świetlny. Wybierając ten model, klienci zyskają aż 52 sygnały dźwiękowe, dzięki czemu będą mogli ustawić ulubiony dźwięk oraz dowolnie zmieniać ustawienia zgodnie z własnymi preferencjami. W zależności od indywidualnej sytuacji życiowej i powierzchni domu dzwonek można ustawić tak, aby dźwięk był bardzo cichy i nie zakłócał spokoju mieszkańców lub bardzo głośny, żeby był słyszalny w każdej części domu. 

Dzwonek bezprzewodowy do furtki – montaż i zasilanie

Zamawiając dzwonek bezprzewodowy do furtki Sterr, klient otrzyma w zestawie komplet wkrętów i dwustronną taśmę klejącą do wygodnego montażu urządzenia. Jedną część dzwonka trzeba umieścić na zewnątrz, a drugą wewnątrz budynku, a całość jest zasilana baterią bateria 12 V typu 23A. Producent do opakowania dołączył również instrukcję obsługi w języku polskim, z której użytkownik dowie się, jak krok po kroku poprawnie zainstalować i obsługiwać dzwonek.

Dzwonek bezprzewodowy do furtki to atrakcyjne cenowo rozwiązanie, które sprawi, że przyjmowanie gości w domu lub w biurze nie będzie już stanowiło problemu. Ponieważ taki dzwonek jest niezawodny i może być z powodzeniem stosowany nawet w budynkach wielorodzinnych. Ważne, by prawidłowo zamontować dzwonek i zawsze postępować zgodnie z zaleceniami producenta. Wówczas klienta zyska pewność, że proponowane urządzenie dobrze mu posłuży przez wiele lat. 

Materiał partnera

Tags from the story