Korki do wina i otwieracze ze szkła Murano z oferty sklepu Skarby Murano

korki do wina
Ozdoby wykonywane są na wyspie Murano według metody opracowanej w XIII wieku | fot.: materiał partnera

Czym zamknąć butelkę wina, by było elegancko i praktycznie? Czym otworzyć piwo, by zrobić wrażenie na gościach? Odpowiedzią na oba pytania są otwieracze i korki ze szkła Murano. Wyroby ze stali nierdzewnej ozdobione szkłem z wyspy Murano całkiem słusznie budzą okrzyki zachwytu. Ich piękno idzie w parze z wysoką funkcjonalnością.

Skarby Murano – piękno zamknięte w szkle

Biżuteria i wyroby zdobione szkłem Murano (w tym korki do wina i otwieracze do piwa) są oryginalne i niepowtarzalne. To zasługa wielowiekowej tradycji. Ozdoby wykonywane są na wyspie Murano według metody opracowanej w XIII wieku. Receptura ta stanowi pilnie strzeżoną tajemnicę mieszkańców wyspy i nigdy nie została zdradzona nikomu z zewnątrz.

Wyroby ze szkła Murano są znane i cenione na całym świecie, ale nikomu nie udało się odkryć ich sekretu. Są zachwycająco piękne, wykonane z niezwykłą pieczołowitością i sercem, urzekają blaskiem i starannym doborem kolorów. Wprawne oko rozpozna je bez trudu.

Korek do wina Murano – pojedyncze egzemplarze i wyjątkowe wzornictwo

Dołączone do butelek korki do win mają jedną wadę – są jednorazowe. Po otwarciu butelki nie można jej ponownie zamknąć tym samym korkiem. A przecież nie zawsze mamy chęć wypić naraz butelkę wina! Mało tego, nie musimy robić tego szybko. Powolne delektowanie się trunkiem bogów jest o wiele przyjemniejsze. Aby jednak nie straciło swojego smaku i aromatu, butelka powinna być zamknięta.

Korek do wina ozdobiony pięknym szkłem Murano jest dokładnie tym, czego potrzebujesz, by uczynić picie wina wyjątkowym doznaniem. Wykonany jest ze stali nierdzewnej i ma uniwersalny rozmiar, co oznacza, że można nim bezpiecznie i szczelnie zamknąć każdą butelkę z winem. Dzięki korkom pochodzącym z wyspy Murano zamknięta butelka będzie wyglądała jak dzieło sztuki użytkowej. Bo tym właśnie są korki do wina Murano – pełnią ważną funkcję praktyczną, ale nie można nie docenić kunsztu ich wykonania.

korek do wina
Korek do wina ozdobiony pięknym szkłem Murano jest dokładnie tym, czego potrzebujesz, by uczynić picie wina wyjątkowym doznaniem | fot.: materiał partnera

Otwieracz do piwa ze szkła Murano – niepowtarzalny wygląd i wygoda użytkowania

Chłodne piwo w upalny dzień? Ależ oczywiście! Kultura picia piwa w ostatnich latach bardzo wzrosła i posiadanie eleganckiego otwieracza to już nie przywilej, ale towarzyski obowiązek. Taki otwieracz można sobie kupić samemu, ale jeszcze przyjemniej będzie wręczyć go jako prezent.

Otwieracze do piwa ze szkła Murano to połączenie stali nierdzewnej i niezwykłej szklanej ozdoby. Jej kolor i wzór jest niepowtarzalny, możemy więc z dumą wręczyć unikatowy i wyjątkowy prezent.

otwieracz
Otwieracze do piwa ze szkła Murano to połączenie stali nierdzewnej i niezwykłej szklanej ozdoby | fot.: materiał partnera

Wszystkie otwieracze i korki ze sklepu Skarby Murano pakowane są w eleganckie pudełka prezentowe, co dodatkowo podkreśla ekskluzywny charakter prezentu.

Skarby Murano – tu kupisz oryginalne wyroby prosto z Włoch

Sklep Skarby Murano ma największą ofertę biżuterii i wyrobów ze szkła Murano w Polsce. Tu kupisz oryginalne, certyfikowane produkty pochodzące prosto z wyspy Murano. Każdy z nich został zrobiony ręcznie i jest unikalny. Nawet jeśli wybierasz konkretny wzór, to poszczególne egzemplarze nieco się od siebie różnią. Dzięki temu możesz mieć pewność, że twój korek do wina lub otwieracz do piwa jest niepowtarzalny. Drugiego identycznego na pewno nie ma.

Interesują cię inne wyroby niż korki i otwieracze? Poznaj pełną ofertę sklepu Skarby Murano.

Artykuł sponsorowany

Tags from the story
,