Naturalny i unikalny kawowy stolik z korzenia drzewa tikowego

Stolik z korzenia drzewa tikowego
Stolika z korzenia drzewa nie da się skopiować, jest jak odcisk palca w pojedynczej kopii | fot.: materiał partnera

Stolik kawowy to przedmiot, który mimo wielu nowatorskich trendów nigdy nie straci na znaczeniu. Jego styl, cechy konstrukcyjne, paleta kolorów radykalnie się zmieniają, a także poszerza się funkcjonalność, zmieniają się materiały do produkcji i właściwości użytkowe. Oczywiście każdy kupujący ma własny gust i opinię na temat tego, jaki stół powinien znaleźć się w jego domu. Ktoś jest pod wrażeniem klasycznych możliwości aranżacji wnętrz, a niektórzy chcą sprostać nowym standardom wyposażenia domu i wybierają stolik z korzenia drzewa tikowego. Meble z litego drewna z powodzeniem podkreślają wygląd pomieszczenia i stanowią nie tylko trwały element wnętrza, ale także bardzo efektowny element wystroju, który nadaje przestrzeni komfort, przytulność i wygodę

Wyjątkowe i niepowtarzalne meble z litego drewna

Drewniane stoliki kawowe wyróżnia naturalność i kreatywność, świetnie prezentują się w aranżacji wnętrz i radykalnie zmieniają klimat, nadając mu określony ton. Dlatego warto mieć świadomość, co producenci są gotowi dziś zaoferować swoim klientom. Nie tak dawno pnie zaczęto wykorzystywać do produkcji mebli z litego drewna w domach prywatnych, mieszkaniach, a także w biurach. Ten rodzaj mebli pozwala obudzić zmysł natury. Stolika z korzenia drzewa nie da się skopiować, jest jak odcisk palca w pojedynczej kopii.

Z oferty sklepu HENRY WOOD można wybrać kawowy stolik z korzenia drzewa tikowego Kobe który został pokryty woskiem, dostępny: https://henrywood.pl/produkt/kobe-stolik-kawowy/. Ten model posiada blat, który został specjalnie dobierany z korzenia drzewa tikowego a następnie wykończony z dbałością o zachowanie jego pierwotnej barwy. Każdy egzemplarz jest inny i będzie różnił się rozmiarem i kształtem blatu, dzięki czemu jest unikalny. Taki mebel z litego drewna posiada metalową stabilną podstawę pomalowaną na kolor czarnego złota.

Stolik z korzenia drzewa tikowego
Modele stolików z korzenia mogą mieć przetarcia, szczeliny oraz nierówności | fot.: materiał partnera

Dlaczego warto wprowadzić do wnętrza stolik z korzenia drzewa?

Jakościowe meble z litego drewna tikowego charakteryzują się wysokim stopniem twardości i gęstości, dzięki czemu z łatwością wytrzymują różne obciążenia. Te produkty są doskonałą okazją do nadania atmosferze wyjątkowości, niepowtarzalnego charakteru i wyrażonej indywidualności. Modele stolików z korzenia mogą mieć przetarcia, szczeliny oraz nierówności jest to normalne przy naturalnych produktach. Struktura przetartych elementów drewnianych dzięki dobrze rozróżnialnej strukturze, niepowtarzalnym słojom i gradacji kolorów drewna, zawsze prezentuje się bardzo wyraziście i nadaje środowisku naturalną pierwotność i wygodę.

Jadalniane i salony maja na swoim wyposażeniu jednoczęściowe, eleganckie modele stolików kawowych wykonane z drewna, które, dodają nie tylko funkcjonalności pomieszczeniu, ale także urody i dodatkowego komfortu. Wyraziste formy korzenia pozwalają nadać produktowi ekskluzywny, niepowtarzalny i indywidualny design, szczególnie odpowiedni dla fanów niestandardowych rozwiązań. Stolik z korzenia posiada masywny blat wycięty z systemu korzeniowego z drewna tikowego dodatkowo przeszlifowany i szczotkowany dla praktyczności i trwałości.

Dlaczego meble z litego drewna tikowego?

Coraz większą popularność wśród klientów zyskuje styl eko, w którym drewno tikowe jest podstawowym materiałem do produkcji mebli. Drzewo tikowe to gatunek drzew liściastych, które dzięki pięknej fakturze złoto-brązowej jest wykorzystywane do produkcji mebli z litego drewna, gdzie wymagana jest odporność na warunki atmosferyczne. Taki surowiec zawiera silikon i gumę, dzięki czemu jest wodoodporny, ognioodporny i odporny na ścieranie, pęknięcia i kwasy. Dla tych klientów, którzy szukają nowych pomysłów i chcą dodać uroku swojemu domowi, odpowiednie są właśnie nowoczesne kawowe stoliki z korzenia tego drewna.


Materiał partnera zewnętrznego