Dlaczego Roboticmower A1 jest zdecydowanie lepszym wyborem niż kosiarka elektryczna i spalinowa?

robot koszący
Coraz większą popularnością cieszą się roboty koszące. Wpisują się one w smart rozwiązania | fot.: materiał partnera

Pierwsze koszenie trawy należy przeprowadzić na przełomie marca i kwietnia, zaraz po zakończeniu mrozów. Jednak wraz ze wzrostem temperatury trawa zaczyna szybciej rosnąć i w efekcie tę czynność należy powtarzać nawet co tydzień. A jak wiadomo bywa ona dosyć czasochłonna i bywa męcząca. Ale tak być nie musi. Dziś podpowiemy Wam, dlaczego Roboticmower A1 jest zdecydowanie lepszym wyborem niż kosiarka elektryczna i spalinowa?

Kosiarka spalinowa i elektryczna – poznajcie  wady i zalety takich sprzętów. Czy to dobry wybór?

Wiele osób nadal używa kosiarek do koszenia trawnika. A trzeba przyznać, że nie jest to najlepsze rozwiązanie. Przede wszystkim wymaga ono siły mięśni. Zacznijmy może od kosiarki spalinowej. Choć uważana jest za wydajną, to jednak jest dosyć masywna i ciężka, co z kolei przekłada się na konieczność włożenia większego wysiłku podczas pracy. Ponadto trzeba pamiętać o napełnieniu jej olejem. Uciążliwa bywa także jej głośna praca. Pewnie wielu osobom może przeszkadzać także fakt, że w żadnym wypadku nie można uznać jej za rozwiązanie ekologiczne. Alternatywą jest więc kosiarka elektryczna. Tyle tylko, że posiada ona kabel, który stanowi duże ograniczenie. Należy również uważać, aby nie doszło do uszkodzenia kabla, bo to grozi porażeniem. Jak więc można zauważyć jedno i drugie rozwiązanie nie jest najlepsze. A co z ceną? Cóż, dobrej jakości kosiarka spalinowa jest dosyć droga. Na pewno jest zdecydowanie droższa od tej elektrycznej.

O robotach koszących zdań kilka – jak znaleźć ten najlepszy?

Coraz większą popularnością cieszą się roboty koszące. Wpisują się one w smart rozwiązania. Przede wszystkim trzeba wiedzieć, że są to urządzenia, które pracują samodzielnie. Wystarczy tylko wybrać określony tryb. Samodzielnie można również ustawiać harmonogramy koszenia. To daje wygodę, ale i pozwala znacząco zaoszczędzić czas. Robot koszący porusza się po trawniku wykorzystując silniki elektryczne. Dokładnie mapuje teren, a za sprawą licznych czujników omija przeszkody i utrzymuje się na wyznaczonym terenie. Oczywiście robot koszący robotowi koszącemu nierówny, dlatego warto wybrać model, który cechuje wydajność, funkcjonalność, ale i niezawodność. Możemy Wam polecić Roboticmower A1. Jest on dopracowany w każdym, nawet najmniejszym szczególe. Posiada mocne podzespoły, ale też trwałą obudowę, która jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. Do tego samodzielnie wybieracie, na jaką długość ma zostać skoszona trawa. Regulacja wynosi od 30 do 70 mm. To co wyróżnia ten robot koszący, to także fakt, że jest odporny na zakłócenie sygnału. Wykorzystuje także specjalną technologię jaką jest OmniSense. Dokładnie określa swoją lokalizację. Nie musicie również obawiać się, że nie wykryje ozdób czy mebli na swojej drodze. Rzeczywiście Roboticmower A1 jest sprzętem, który wykrywa przeszkody na wszystkich kierunkach, do tego ma naprawdę duży zasięg. Pracuje też bardzo cicho, a jego pracą możecie zarządzać za pomocą dedykowanej aplikacji, która jest bardzo intuicyjna i łatwa w obsłudze. Robot może pracować także, gdy nie ma Was w domu. Ale skutecznie kosi również po zmroku. A jeżeli wykryje opady deszczu bądź akumulator będzie na rozładowaniu, to urządzenie czym prędzej wróci do stacji ładowania. Jeżeli jesteście zainteresowani właśnie takim sprzętem, to koniecznie wejdźcie na stronę https://sklep.dreame-polska.pl, gdzie zakupicie go w bardzo korzystnej cenie. To oferta, której niewątpliwie nie warto przegapić.

Artykuł sponsorowany

Tags from the story
,