Czy warto lecieć na wakacje z Niemiec?

organizatorzy z Niemiec są w stanie zaoferować niższe ceny za wakacje na kierunkach egzotycznych, często zupełnie niedostępnych z Polski, albo dostępnych, choć z przesiadką samolotową na jednym z europejskich lotnisk, co znacznie wydłuża całą podróż | fot.: Materiał partnera zewnetrznego

Przy przeglądaniu ofert wyjazdów zagranicznych, a zwłaszcza wycieczek lotniczych do dalekich zakątków na świecie, można zauważyć, że wiele biur podróży oferuje wyloty z Niemiec, zwłaszcza z lotniska Tegel w Berlinie. Jak się okazuje, mogą one być znacznie tańsze niż oferty z polskich lotnisk.

Niemieccy touroperatorzy oferują wyloty dla polskich turystów

Takie biura podróży jak Neckermann czy TUI są niemieckie, ale działają na rynkach międzynarodowych, w tym w Polsce. Mają wieloletnie doświadczenie w branży i potrafią dostosować oferty i pakiety wyjazdowe do potrzeb i wymagań klientów, a współpraca z hotelami i liniami lotniczymi sprawia, że ich ceny wyjazdów są bardzo konkurencyjne.

Na przykład biuro http://dreamtours.pl/ za wyjazd na Dominikanę z wylotem z Katowic na 7 dni, bez wyżywienia liczy sobie od 1155 euro wzwyż, a za podobny wyjazd tylko z Berlina Tegel, od 740 euro od osoby, nawet w lepszym hotelu 3-gwiazdkowym. Różnice w cenie są znaczące, a podjęcie decyzji o wyjeździe na wakacje z Niemiec może skutkować obniżeniem łącznej kwoty przeznaczonej na ich sfinansowanie.

Przede wszystkim organizatorzy z Niemiec są w stanie zaoferować niższe ceny za wakacje na kierunkach egzotycznych, często zupełnie niedostępnych z Polski, albo dostępnych, choć z przesiadką samolotową na jednym z europejskich lotnisk, co znacznie wydłuża całą podróż.

Dlaczego warto skorzystać z oferty niemieckich biur?

Atrakcyjna cena wakacji w formule last minute i first minute, jak i w cenach katalogowych sprawia, że coraz więcej polskich turystów rozgląda się za wyjazdami lotniczymi z niemieckich lotnisk. Nie bez znaczenia jest tutaj bardzo bogata oferta, ponieważ można wybierać spośród dużego zakresu kierunków egzotycznych oraz hoteli, których często po prostu nie ma w polskich katalogach. Ponadto niemieckie oferty są bardziej elastyczne od tych z polskich biur. Można wybrać nie tylko standardowe wyjazdy 7-dniowe i 14-dniowe, ale i kompromisowe 10 lub 11 dni na miejscu.

Wieloletnie doświadczenie touroperatorów niemieckich sprawia, że oferują oni wyższy standard usług, mają większe gwarancje biur, dlatego wakacje w takich warunkach są bezpieczne i ubezpieczone. Wypracowane kontakty takich biur sprawiają, że mogą one zarezerwować część hotelu wyłącznie dla swoich klientów. Obsługa hotelowa gwarantuje wówczas turystom wyższą jakość obsługi, ponieważ zależy jej na dalszej, owocnej współpracy z touroperatorem, który zapewnia pełne obłożenie hotelu. Poza tym, po prostu warto korzystać z usług renomowanych biur podróży.


Materiał partnera zewnętrznego