Jakie są pakiety internetowe w Orange na kartę?

telefon pakiety internetowe
Każdy użytkownik ma inne potrzeby internetowe, więc wskazanie najkorzystniejszego jest trudne z obiektywnego punktu widzenia | fot.: materiał partnera

Jeśli jesteś użytkownikiem Orange na kartę i chcesz korzystać z internetu, musisz wykupić jeden z dostępnych pakietów internetu Orange. Sprawdź jaki masz wybór i który pakiet internetowy Orange jest dla ciebie najlepszy.

Przed wykupieniem konkretnego pakietu warto zastanowić się w jaki sposób korzysta się z sieci albo w jaki sposób chce się z niej korzystać. To kluczowe dla wyboru odpowiedniego pakietu. Poznaj wszystkie dostępne pakiety internetu Orange na kartę.

Jaki pakiet internetowy wybrać?

W Orange na kartę dostępne są następujące pakiety:

  • jednorazowe
  • cykliczne
  • elastyczne
  • multipakiety.

Każdy użytkownik ma inne potrzeby internetowe, więc wskazanie najkorzystniejszego jest trudne z obiektywnego punktu widzenia. Wiele zależy od tego jak chce się korzystać z sieci – stąd też spory wybór pakietów, by każdy mógł wybrać odpowiedni dla siebie. W każdej chwili można również wykupić dodatkowy pakiet albo w ogóle zmienić go na inny.

Pakiety internetowe Orange

W Orange na kartę dostępne są 4 rodzaje pakietów.

Pakiet internetowy jednorazowy można aktywować doraźnie, gdy zaistnieje taka potrzeba. Jest aktywy tylko przez określony czas. Zasada jest taka, że im większy jest pakiet, tym dłużej jest ważny. Dostępne są następujące pakiety jednorazowe: 200 MB (cena: 2 zł, pakiet ważny 24 h), 500 MB (cena: 5 zł, pakiet ważny 30 dni), 2 GB (cena: 12 zł, pakiet ważny 3o dni), 2 GB + nielimitowane SMS-y (cena: 15 zł, pakiet ważny 30 dni) oraz 5 GB + nielimitowane SMS-y (cena: 25 zł, pakiet ważny 30 dni).

Pakiet internetowy cykliczny daje z kolei możliwość stałego korzystania z internetu. Odnawia się automatycznie co 30 dni, więc nie trzeba pamiętać o jego przedłużeniu, co jest bardzo wygodne. Dostępne są następujące pakiety cykliczne: 500 MB (cena: 5 zł, pakiet ważny 30 dni), 2 GB (cena: 12 zł, pakiet ważny 3o dni), 2 GB + nielimitowane SMS-y (cena: 15 zł, pakiet ważny 30 dni) oraz 5 GB + nielimitowane SMS-y (cena: 25 zł, pakiet ważny 30 dni). Multipakiet 100 jest dostępny tylko w wersji jednorazowej, a Multipakiet 200 można aktywować także cyklicznie.

Więcej o pakietach internetu Orange można przeczytać na stronie: https://doladowania.orange.pl/oferta/pakiety-internetowe/.

Materiał partnera

Tags from the story