Poznaj Orange Flex – za 1 zł na start nawet przez 3 miesiące

orange flex telefon
Orange Flex to oferta komórkowa inna niż wszystkie, bo działa w aplikacji mobilnej | fot.: materiał partnera

Szukasz oferty komórkowej, która nadąży za Twoim dynamicznym stylem życia? Zapomnij o długich umowach albo kupowaniu oldschoolowych doładowań. Wypróbuj numer w subskrypcji, czyli Orange Flex. Sprawdź, co to za usługa i ile kosztuje.

Orange Flex – co to jest?

Orange Flex to oferta komórkowa inna niż wszystkie, bo działa w aplikacji mobilnej. To w apce kupujesz i aktywujesz plan komórkowy, zakładasz konto i nim zarządzasz, a także dokupujesz pakiety czy kontaktujesz się z konsultantem na czacie. Zero papierków, kolejek w salonach czy wiszenia na infolinii.

Raz w miesiącu możesz też zwiększyć lub zmniejszyć wybrany plan, w zależności od tego, ile gigabajtów obecnie potrzebujesz. Albo włączyć bądź wyłączyć dodatkowe usługi. Za wszystko płacisz wygodnie, bez przelewów – BLIKIEM lub kartą płatniczą podpiętą w aplikacji (opłaty będą pobierane automatycznie, za 30 dni z góry do momentu, gdy zrezygnujesz).

Masz również możliwość wybrania eSIM-a zamiast tradycyjnej karty SIM oraz dobrania dodatkowych kart SIM z tym samym numerem – na przykład do routera lub smartwatcha – za 0 zł. Jeśli chcesz, to możesz także dzielić się swoimi GB z bliskimi, którzy są w Orange Flex.

Orange Flex – przeniesienie numeru to aż 3 miesiące za 1 zł/mies.

Zastanawiasz się, czy zmienić obecnego operatora na Orange Flex? Dzięki promocji dla nowych klientów przy przeniesieniu numeru z innej sieci zapłacisz tylko 1 zł za miesiąc przez kolejne 3 miesiące korzystania z usługi. Żeby zgarnąć taki bonus na start, wpisz kod SIEMAFLEX przed wyborem metody płatności. Opcja ta będzie dostępna w aplikacji Orange Flex na 24 godziny przed przeniesieniem numeru. Sprawdź szczegóły promocji Orange Flex dla przenoszących numer.

Orange Flex za 1 zł w promocji dla swoich i nowych

Jesteś już w Orange na kartę lub abonament i nie masz pewności, czy opcja z subskrypcją Ci się spodoba? A może potrzebujesz nowego numeru? Możesz wypróbować ofertę przez pierwszy miesiąc za 1 zł – bez względu na to, jaki plan wybierzesz. Wystarczy, że gdy już ściągniesz aplikację i aktywujesz usługę, przed wyborem metody płatności wpiszesz kod FLEX (tu przeczytasz więcej o promocji Orange Flex).

Orange Flex – ile kosztuje później?

Orange Flex to nie tylko kuszące promki na start, ale i ludzkie ceny na dłuższą metę. Jeśli apka Ci się spodoba i będziesz chciał zostać na dłużej, za kolejne miesiące zapłacisz 30 zł (plan z 30 GB), 35 zł (plan z 45 GB), 50 zł (plan z 80 GB) lub 80 zł (plan z 150 GB). Co ważne – korzystanie z mediów społecznościowych w Polsce nie zjada Ci gigabajtów z planu, więc możesz śmigać po TikToku i Instagramie, ile dusza zapragnie. Do tego nielimitowane rozmowy oraz SMS-y/MMS-y i dostęp do sieci 5G. Innymi słowy – nie ma co tracić czasu na tradycyjne oferty. Pora na przesiadkę, póki trwa promocja.

Artykuł sponsorowany