Święta – najciekawsze gadżety elektroniczne idealne na prezent

Elektronika w prezencie na święta
Jeśli już o prezentach mowa to warto zauważyć, że ich wybór nierzadko stanowi ciężki orzech do zgryzienia. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Święta tuż tuż, a Ty wciąż nie masz pomysłu na prezenty dla najbliższych? Poznaj oryginalne i innowacyjne produkty, które z pewnością wywołają uśmiech na twarzy obdarowanych nimi osób.

Święta to czas, który zdecydowana większości ludzi kojarzy z pachnącą lasem choinką, rodzinną atmosferą, wyjątkowo smacznymi potrawami, a także prezentami. Na te ostatnie z niecierpliwością czekają zarówno dzieci, jak i dorośli. A jeśli już o prezentach mowa to warto zauważyć, że ich wybór nierzadko stanowi ciężki orzech do zgryzienia. Z tego też względu wiele osób decyduje się na obdarowanie bliskich przedmiotem o tyle przydatnym, o ile stosunkowo powszechnym. Tym sposobem pod naszą choinką lądują różnego rodzaju książki, płyty, kosmetyki, odzież, zabawki bądź też… koperty. I choć prezenty te bez wątpienia dawane są od serca, to jednak brak im oryginalnego, nowoczesnego charakteru. Z pomocą przychodzi jednak sklep medialove.pl, w którym znajdziemy niebanalne gadżety elektroniczne. Jakie konkretnie?

Widok z lotu ptaka

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek nad tym, co widzą ptaki podczas lotu? Teraz możesz to z łatwością sprawdzić, a nawet podzielić się wspomnianym widokiem z bliskimi sercu osobami. Wszystko czego potrzebujesz to ultraprzenośny i inteligentny dron DJI Mavic Air Combo (znajdziesz go na medialove.pl). Ważące zaledwie 430 g urządzenie zostało wyposażone w akumulator Mavic Air wykonany z wysokiej gęstości litu, który pozwala na 21 minut lotu. Sam dron posiada aż 4 tryby pracy: ActiveTrack (wykrywa do 16 obiektów jednocześnie i jest w stanie podążać za wybranym celem), QuickShots (pozwala na wykonanie imponujących, kinowych ujęć), SmartCapture (umożliwia sterowanie dronem za pomocą gestów dłoni) oraz TapFly (dron leci we wskazane przez nas miejsce na ekranie urządzenia mobilnego).

Nie tylko dla graczy

Wielogodzinna obsługa komputera przy użyciu myszki niemalże zawsze związana jest z bólem nadgarstka i palców. Rozwiązaniem problemu jest bezprzewodowa mysz wertykalna Delux M618. Unikalny kształt urządzenia gwarantuje komfortowy chwyt, a tym samym odciąża mięśnie i stawy w okolicach nadgarstka, przedramienia oraz barku.

Czas na aktywność!

Osoby, które nie wyobrażają sobie spędzenia choćby jednego dnia bez możliwości uprawiania sportu z całą pewnością ucieszą się, gdy znajdą pod choinką smartband iWown i6HR C. Inteligentna opaska bada tętno w czasie rzeczywistym i umożliwia kontrolę, a następnie analizę swoich osiągnięć. Obsługę ułatwia ikonograficzne menu oraz sensor ruchu, który wybudza wyświetlacz w momencie podniesienia ręki.


Materiał partnera zewnętrznego