Opinie o internecie światłowodowym z Orange

Internet światłowodowy w Orange może wchodzić w skład pakietu usług Orange Love | fot.: pixabay.com

Internet światłowodowy, zwany inaczej technologią FTTH („fiber to the home”, co dosłownie oznacza „światłowód do domu”) to nowoczesne, ultraszybkie łącze internetowe, które przekazuje sygnał z prędkością światła. Jego działanie jest oparte na wykorzystaniu kabli światłowodowych, wykonanych z włókna szklanego, które łączą centralę bezpośrednio z domem odbiorcy. Dodatkowo, droga, jaką musi pokonać sygnał nie jest zakłócona urządzeniami pośrednimi, dzięki czemu łącze wyróżnia się dużą bezawaryjnością. To wszystko, w połączeniu z niskimi kosztami eksploatacyjnymi, sprawia, że z usługi korzysta coraz więcej osób. Jesteście ciekawi, co o technologii FTTH sądzą ci, którzy z niej korzystają? W tym artykule przedstawiamy opinie o internecie światłowodowym z Orange.

Za co klienci chwalą internet światłowodowy

Zaletami, które są najczęściej wymieniane przez klientów są szybkość oraz bezawaryjność łącza. Użytkownicy nie zauważają spadków prędkości nawet wtedy, gdy z internetu korzysta kilka osób jednocześnie. Podczas korzystania z serwisów VOD oraz grania w gry online, internet nie zacina się, nie ma lagów, a filmy nie wymagają czasochłonnego buforowania. Klienci chwalą jakość, niezawodność, a także wygodę. Internet światłowodowy w Orange może wchodzić w skład pakietu usług Orange Love. W takim przypadku, za korzystanie z łącza, telewizji oraz telefonu (komórkowego oraz stacjonarnego) płaci się tylko jedną fakturę miesięcznie. Ponadto, niektórzy zauważyli, że szybkość i jakość łącza jest absolutnie niezależna od warunków pogodowych. Wielu użytkowników wspomina także o sprawnej instalacji internetu w domu. Monterzy przeprowadzają ją w sposób profesjonalny i bezinwazyjny. Poza tym, nie trzeba się obawiać dodatkowych kosztów za montaż, gdyż są one wliczone w cenę usługi. Klienci zachęcają, by samemu się przekonać i zacząć korzystać z internetu, który jest ultraszybki, nowoczesny i odporny na zakłócenia.

Warto również wspomnieć, że korzystanie z internetu Orange Swiatłowód nie wiąże się z wygórowanymi kosztami. Usługa oferująca łącze o prędkości 100 Mb/s kosztuje jedyne 39,99 zł miesięcznie przez pierwszy rok korzystania. Niezawodny internet domowy umożliwia swobodne korzystanie z rozrywki online, a także znacznie ułatwia zadanie tym, którzy pracują zdalnie. Jeżeli chcesz używać internetu, który wykorzystuje najnowsze rozwiązania technologiczne, jest ultraszybki i wyróżnia się najwyższą jakością, zajrzyj na: https://www.orange.pl/zamawiam-swiatlowod, zapoznaj się z ofertą i dołącz do grona zadowolonych klientów.

Artykuł sponsorowany

Tags from the story
, ,