Salon Toyota w Krakowie – skup i serwis pojazdów

toyota w krakowie
Salon ten to prawdziwe mekka dla miłośników marki Toyota, oferujący pełną gamę modeli, począwszy od energooszczędnych hybryd po dynamiczne SUV-y | fot.: materiał partnera

W sercu Krakowa, miasta pełnego historii i nowoczesności, znajduje się salon samochodowy Toyota, który oferuje szeroki wybór pojazdów nowych i używanych. Na miejscu znajduje się też skup samochodów marki i fachowy serwis samochodowy. Które modele warto wziąć na jazdę próbną?

Salon samochodowy Kraków

Salon ten to prawdziwe mekka dla miłośników marki Toyota, oferujący pełną gamę modeli, począwszy od energooszczędnych hybryd po dynamiczne SUV-y. Znajdujące się na ekspozycji pojazdy nie tylko imponują designem, ale również najnowszymi osiągnięciami technologii motoryzacyjnej. Auta takie jak Toyota Corolla Cross z napędem na 4 koła to nowy model SUVa od japońskich inżynierów pojazdów. Zastosowano w nim także napęd hybrydowy piątej generacji.

Świat Toyoty stale się powiększa

Nowa Toyota C-HR przyciąga uwagę swoim nowatorskim stylem, gdzie dynamiczne linie i smukła sylwetka łączą się z futurystycznymi detalami. Charakterystyczne tylne lampy LED i unikalna linia dachu. Dzięki innowacyjnemu układowi napędowemu wersja hybrydowa łączy osiągi z efektywnością. Zabierz C-HR na jazdę próbną po ulicach Krakowa i bezdrożach w okolicy. Gwarantujemy, że pokochasz komfort i łatwość kierowania.

Samochody nowe i używane – toyota z każdego rocznika

Krakowski salon Toyota oferuje nie tylko fabrycznie nowe pojazdy. Samochody używane marki Toyota to pełen przekrój przez popularne i niezawodne modele. Salon Toyota Kraków ma obecnie w ofercie używane auta z udokumentowaną historią i po licznych przeglądach. Każdy pojazd wystawiony do sprzedaży objęty jest też co najmniej roczną ochroną gwarancyjną. Sprawdź ceny i stan dostępnych aut, takich jak Toyota Yaris z 2021, Toyota Corolla Camry i Rav4.

Na miejscu znajduje się też skup samochodów, który pozwoli Ci zaoszczędzić dużo czasu oraz nerwów. Bezpłatna, niezobowiązująca wycena pomoże Ci podjąć właściwą decyzję. Gwarancja minimum formalności oraz szybka i bezpieczna transakcja przyciągają coraz to nowych klientów. Skup przyjmuje również samochody powypadkowe i uszkodzone.

Serwis i akcesoria – potrzebne każdej toyocie

Dodatkowym atutem krakowskiego salonu jest dedykowany serwis, który gwarantuje, że każdy zakupiony samochód Toyota będzie utrzymany w doskonałej kondycji. Profesjonalny personel serwisowy wykorzystuje najnowocześniejsze technologie i oryginalne części, zapewniając długą żywotność oraz bezpieczeństwo użytkowania pojazdu. Salon Toyota na Alei Pokoju codziennie odwiedza mnóstwo kierowców, zarówno na przegląd gwarancyjny, jak i po pomoc w nagłej sytuacji.

Artykuł sponsorowany