Wypożyczalnia samochodów dostawczych z chłodnią na różne okazje

kucharze przygotowujący catering
Wynajem samochodów chłodni idealnie sprawdzi się nie tylko do przetrzymywania jedzenia podczas wydarzenia, ale także jako środek transportu żywności | fot.: materiał partnera

Przy planowaniu dużych imprez warto zadbać o zaplecze. Jeżeli na naszym evencie dużą przestrzeń będzie zajmować gastronomia, warto zainwestować w wynajem chłodni, aby wszystkie produkty zachowały swoją świeżość i trwałość. Wynajem samochodu chłodni sprawdzi się też dla firm pełniących usługi cateringowe.

  • Wypożyczalnia samochodów dostawczych z chłodnią
  • Wynajem samochodów chłodni dostosowany do wesel
  • Okresy wypożyczenia pojazdów chłodni

Wypożyczalnia samochodów dostawczych z chłodnią

Wynajem samochodów chłodni idealnie sprawdzi się nie tylko do przetrzymywania jedzenia podczas wydarzenia, ale także jako środek transportu żywności. Wieloletnie doświadczenie w transporcie żywności pozwala na dostosowanie oferty najmu do potrzeb klienta. Chłodnie spełniają wszelkie wymogi sanitarne, dlatego przechowywanie towarów jest bezpieczne i higieniczne. Na życzenie samochody mogą zostać oklejone w indywidualną szatę graficzną oraz skonfigurowane w ten sposób, aby spełniać zadania danej firmy. Przeglądy pojazdu oraz agregatu chłodniczego dokonywane są cyklicznie, dlatego wynajem jest bezpieczny. W przypadku jakichkolwiek awarii pojazd zmieniany jest na samochód zastępczy. 

Wynajem samochodów chłodni dostosowany do wesel

Młode pary coraz częściej decydują się na imprezy weselne organizowane w plenerze. Bywa, że stare stodoły, pola z postawionymi namiotami i rozkładanym parkietem nie są dostosowane, aby zapewnić zaplecze kuchenne. W takim przypadku idealnie sprawdzi się wynajem chłodni na wesela. Konieczność przygotowania posiłków dla wszystkich gości weselnych wiąże się z koniecznością ciągłego dostępu do świeżych produktów. Również domy weselne i bankietowe mogą skorzystać z oferty https://dolcar.auto.pl/wypozyczalnia-samochodow-chlodni/, powiększając swoje zaplecze kuchenne, organizując imprezy okolicznościowe, bez konieczności stałej inwestycji.

Okresy wypożyczenia pojazdów chłodni

Wynajem pojazdu chłodni dostępny jest dla każdego, kto ma prawo jazdy kat. B. Wynajem pojazdów chłodni możliwy jest na różne okresy w zależności od potrzeb. Wynajem krótkoterminowy charakteryzuje się atrakcyjnymi cenami i minimalną ilością formalności do wypełnienia. Okres najmu to 1-30 dni. Wynajem średnioterminowy sprawdzi się w okresach weselnych i studniówkowych. Najem może trwać do 13 miesięcy. Ostatnią opcją do wyboru jest najem długoterminowy, przydatny podczas dostaw cateringów dietetycznych. Może trwać nawet do 60 miesięcy. Koszty przy najmach powyżej miesiąca ustalane są indywidualnie z każdym klientem. 

Materiał partnera